piotrek23x

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About piotrek23x

 • Rank
  Nowy
 1. Pomocy! Mam seta z polskiej dystrybucji. Próbowałem już na kilka sposobów dodać scenę w której po wykryciu ruchu czujką zaświeca się światło na bramce i po czasie gaśnie. O ile jeśli ustawię bez okresu efektywności działa to po ustawieniu że ma działać np od 23 do 6 to działa jak chce. Raz zapali, raz nie. Ktoś się spotkał z tym problemem? Co z tym robić? Próbowałem też z inną czujką i w innych przedziałach godzinowych. Nic nie pomogło...
 2. Piękne dzięki! kupiłem dziś podstawowy zestaw z polskiej dystrybucji więc w ciągu kilku dni pewnie zacznę to instalować i zamawiać od majfendów dalsze
 3. Super opcja! dzięki powiedz mi jeszcze tylko jedną rzecz jak możesz - czy po zainstalowaniu tej aplikacji jeśli chciałbym wrócić do standardowej aplikacji mi home nie ma z tym problemu czy na coś mogę się napotkać?
 4. Pomijając fakt ruskich krzaczków i problemów translatora to plik się nie pobiera... Co to ma dać? To jakiś klon aplikacji Xiaomi? I czy działają z tym sprzęty z ali z bramką kupioną w PL?
 5. Czy dobrze rozumiem co piszesz? Masz bramkę z dystrybucji polskiej i masz możliwość podpinania wszystkich urządzeń tak jakbyś miał z region ustawiony na chiny?