Jump to content

igor.igor

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

igor.igor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzięki , czy powrót do wersji startowej telefonu przywraca poprzednią wersję androida ?
 2. Witam , od ostatniej aktualizacji nie mam możliwości wybrania nr tel z wiadomości przychodzącej SMS i zadzwonienia. Żadnej reakcji. To samo dotyczy linków w przesłanych wiadomościach . Po kliknięciu w link nic się nie dzieje. Tel mi 9 lite MiuI Global 11.0..1
 3. Czy 19 calowe nie obcieraja o błotnik ?
 4. Odnosnie wspornika blotnika - moja Pro z tego miesiaca ma fabrycznie przykryty kabel od lampy wyprofilowaną blaszką , wiec chyba wspornik w tym momencie jest zbędny.
 5. igor.igor

  X

  thx. zainstalowałem to z ustawieniem KERS na 40 km / h i przy zwiekszaniu prędkości i zwalnianiu manetki sa delikatne szarpnięcia .
 6. igor.igor

  X

  Witam , który firmware z tej rosyjskiej str na m356 PRO aby zmodyfikować prędkość oraz KERS na 40 km/h ?
 7. Dziękuję za szybką odp Z tego wynika ze jest fabryczne zabezpieczenie.
 8. Witam wszystkich . Pytanie - czy jest jakiś patent na poszerzenie kierownicy w m365 pro ? Próbowałem innej hulajki co ma szerszą kierę i jazda o niebo fajniejsza .
 9. Witam Wszyskich. Mam pytanie tez odnośnie baterii w nowej 365 pro - ostatnio trochę ja katowałem na dłuższych trasach gdzie byly niewielkie wzniesienia i fakt przy 2 kreskach baterii zapaliła się dioda ostrzegawcza o zbyt dużej temp. Po dojechaniu do domu temp baterii byla ok 45 st. i czy przy takim wskazaniu jest jakas blokada ładowania ? Ładowanie rozpoczęło się po ok godzinie. Czy jest to normalna przypadłość czy coś siada w elektronice .?
×
×
 • Create New...