DjKosmit

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About DjKosmit

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No świetnie się rozklejają samoistnie tylko powiedzcie mi jak zrobić aby się rozkleił ?? Hehe mam sztukę padniętą i może pójdzie jako dawca, ale nie chciałbym uszkodzić koperty przy rozklejaniu i podgrzewaniu lutownicą na gorące powietrze. Jakaś solucja ??
 2. Wgrałem fonty pod wersję fw którą mam i nic to nie zmieniło.
 3. Zainstalowałem FW 1.1.2.05 (RES,FW,GPS) na czysto przez GB, mam HW V0.11.19.5 nic to nie dało. Jakieś sugestie co wgrać ??
 4. Niestety nie znam historii tego urządzenia, ale po stanie w jakim do mnie trafiło można powiedzieć że mało używany gdyż powłoka ekranu praktycznie bez ryski. Koperta bez przetarć tak samo pasek ładny. Dodam tylko jak zegarek przechodzi w tryb wyświetlania głównej tarczy to ekran wyświetla się wtedy dobrze. W momencie przesunięcia palcem przy przesunięciu karty w menu pojawia się to co na zdjęciu.
 5. Witam. Dostałem taki zegarczek do sprawdzenia który ma pewną wadę. Mianowicie podczas przesuwania palcem po ekranie w celu wyboru opcji z menu zawartość wyświetla się połowicznie. Zostaje cześć starej karty na połowie i część nowej karty na drugiej połowie. Przedstawiam to na fotografii którą dołączyłem do posta. Urządzenie podpiąłem z swoim telefonem po czym Mifit zaktualizował w nim oprogramowanie i przywrócił do ustawień domyślnych. Jak widać bez rezultatu. Proszę o poradę.