Jump to content

krystianbienkowski

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About krystianbienkowski

 • Rank
  Nowy
 1. Pobieranie na RN5 to ok 10Mb/s, Lenovo ok 17Mb/s. Wysyłanie na RN5 to ok 3Mb/s, Lenovo ok 7Mb/s. Mam napisane, że MIUI wersja global.
 2. Zdaje się, że niestety macie rację panowie... Dziwi mnie tylko, że inne karty z Play normalnie obsługiwały LTE mimo braku B20... czy LTE w różnych sieciach działa na innych pasmach?
 3. LTE na tej karcie działa w Lenovo K6 oraz Huawei Mediapad M3 Lite. A czy da się gdzieś sprawdzić czy mój Redmi takie pasma obsługuje?
 4. Mam Miui Global 10.3.1 i nie ma takiej opcji. Poza tym, jak pisałem wyżej, po włożeniu do tego urządzenia innej karty LTE działa normalnie, bez zmiany jakichkolwiek ustawień, a sam internet wg SpeedTestu działa dużo szybciej. Dziękuję za sugestie, ale czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny?
 5. Myślę, że nie ma co upatrywać winy w Orange bo w innych urządzeniach LTE działa mi na tej karcie.
 6. Witam, niedawno przeszedłem z Play do Orange na kartę i internet działa tylko w trybie 4G (ikona LTE nie włącza się w jakimkolwiek odwiedzanym przeze mnie miejscu w Polsce). Jednak gdy do Xiaomi włożę kartę z innej sieci to LTE normalnie działa, podobnie gdy włożę moją kartę z Orange do innego urządzenia to LTE także działa. Próbowałem resetowania ustawień sieci oraz ustawień ręcznych APN. Prędkość internetu na samym 4G jest znacznie niższa niż LTE tej karcie na innym urządzeniu. Czy orientuje się ktoś jaka może być przyczyna problemu? Chciałbym uniknąć przywracania ustawień fabry
×
×
 • Create New...