eVo_1112

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About eVo_1112

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam taki problem, że słuchawki są umieszczone w etui i na lewej słuchawce jest czerwona dioda przez cały czas, a na prawej miga co kilka sekund również na czerwono. Gdy wyciągam lewą z etui pojawia się biała dioda, a jak zrobię to samo z prawą, to nic się nie pojawia, nawet gdy dotykam panel dotykowy. Dodam, że prawa po wyjęciu wgl nie reaguje i nie pojawia się dioda. Telefon wykrywa tylko lewą słuchawkę, a prawą nie. Robiłem resety, ale to nic nie dało. Może jest jakaś odpowiednia kolejność?? Kolega miał tak samo, ale jakoś przypadkowo fartem to ustawił i działa. Ja nadal mam problem... Pomocy! Pozdrawiam:)
 2. Własnie to nie działa. Wydaje mi się, że problem tkwi w ładowaniu prawej słuchawki, bo po wyjęciu z etui wgl nie pojawia się dioda, nawet gdy dotykam panelu dotykowego Dioda jest tylko wtedy, gdy słuchawka jest w etui i świeci się na czerwono, tylko że pojawia się co kilka sekund, a lewa strona świeci się cały czas na czerwono...
 3. Witam. Ja mam taki problem, że słuchawki są umieszczone w etui i na lewej słuchawce jest czerwona dioda przez cały czas, a na prawej miga co kilka sekund. Gdy wyciągam lewą z etui pojawia się biała dioda, a jak zrobię to samo z prawą, to nic się nie pojawia, nawet gdy dotykam panel.Telefon wykrywa tylko lewą słuchawkę, a prawą nie. Robiłem resety, ale to nic nie dało. Może jest jakaś odpowiednia kolejność?? Kolega miał tak samo, ale jakoś fartem to ustawił i działa. Ja nadal mam problem... Pomocy! Pozdrawiam:)