Jump to content

Coove

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Coove's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie mogę się dogadać z działem pomocy technicznej. Wytłumaczyłem wszystko, wysłałem screeny, a oni non stop w kółko wysyłają tą samą odpowiedź. Z każdym razem inny koleś odpisuje i zachowuje się tak jakby nie czytał tego co wysłałem... Ktoś ma jeszcze pomysł o co chodzi z tym, że nie widać usuniętych wiadomości w chmurze?
 2. Masz pomysł jak to zgłosić?
 3. Widzę tylko usunięte zdjęcia, a smsów jak nie było tak nie ma. Dziwne...
 4. A też miałeś tak że nie widziałeś usuniętych smsów w chmurze?
 5. Cześć, jakoś tydzień temu usunąłem przypadkiem dość ważnego smsa, którego potrzebuje odzyskać. Zawsze Mi Cloud działało i przechowywało każdego usuniętego smsa, ale od tygodnia codziennie sprawdzam i nie pokazuje mi żadnych usuniętych wiadomości. Kompletnie pusto. Czy ma ktoś podobny problem? Czy to może być ogólny bug ich chmury? Pozdrawiam!
 6. Cześć, jakoś tydzień temu usunąłem przypadkiem dość ważnego smsa, którego potrzebuje odzyskać. Zawsze Mi Cloud działało i przechowywało każdego usuniętego smsa, ale od tygodnia codziennie sprawdzam i nie pokazuje mi żadnych usuniętych wiadomości. Kompletnie pusto. Czy ma ktoś podobny problem? Czy to może być ogólny bug ich chmury? Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...