Zbajci

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Zbajci

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wgrałem chyba zły plik i hulajnoga się zablokowała cały czas wibruje i nie da się jej wyłączyć. Można to jakoś naprawić czy przez te bajery mam zepsuta hulajnoge? Po wciśnięciu check ver nic już mi nie wyskakuje jak poprzednio
 2. Nie wiem jaką wersję mam wybrać może to pomoże? Tak sobie polepszyłem że zablokowała mi się hulajnoga i jak teraz ja mam odblokować?
 3. Ciężko mi co kolwiek znaleźć możesz mi pomóc jaki plik muszę pobrać i wgrać aby ta prędkość działała?
 4. Witam ktoś może mi powiedzieć jak wgrać moda aby prędkość mojej hulajnogi wyniosła 32km w m365 xiaomi?
 5. Halo ktoś mi pomoże z tym ekranem bardzo chcę to ogarnąć. Błagam o wasza pomoc.
 6. Proszę o pomoc robiłem wszystko resetowalem internet jak również urządzenie, dodawalem je na nowo w aplikacji mi home jak również internet również dodawalem na nowo i dalej wyskakuje ten błąd. Może ktoś z was mi pomoże odkurzacz ma co najlepsze 3 dni.
 7. Witam mam prośbę wielka czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? Mianowicie znalazłem filmik z wymianą ekranu do M365 oczywiście podróbką płytki z pro kupioną na Ali Wszystko ok do momentu wejścia w M365_downG i wybraniu opcji download bo mi tylko tyle pokazuje A powinno to tak wyglądać i po wybrani pro powinno mi wyskoczyć 3 możliwości wgrania Proszę o pomoc i wyjaśnienie dla czego mam tak a nie inaczej. Nawet zapłacę za pomoc w naprawieniu tego. Dziękuję pięknie a nawet podam swój numer 663423821 w razie szybkiej pomocy przez telefon.
 8. Tylko stronę wcześniej pokazuje filmik jak montuje licznik do pro a nie do zwykłej 356
 9. Nie ma żadnego nawet filmiku jak wygrywali te pliki i generatory aby ten licznik działał w 100%?
 10. Witam kupiłem z Chin ekran (załączniku zdjęcie) Problem wygląda następująco po zamontowaniu nie chce się zrobić do końca aktualizacja jaka mi każą zrobić w Mi Home czy ktoś z was instalowałem taki ekran w zwykłej m365? Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie jak to zrobić.