Jump to content

alfredzik2

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

alfredzik2's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Okay, rozumiem. Na dniach spróbuję się za to wziąć i dam znać jak poszło. Dzięki EDIT. Chyba wszystko się udało. Dzięki za pomoc.
  2. Dziękuję za obszerną instrukcję. Teraz na pewno się uda. A jak z kwestią androida? Też muszę go aktualizować do wyższej wersji? Co do baterii to mam z nią ostatnio problemy. Oprócz spadku czasu korzystania, to od zimy telefon przy np 40% zaczął się wyłączać (ostatnio padł przy 70%). Po włączaniu nie wstaje, "udaje", że ma 0%, ale po podłączeniu do zasilania od razu odzyskuje poprzednią pojemność. Może po wyczyszczeniu go i uzyskania nowej nakładki coś się polepszy.
  3. Czoem, Panie i Panowie, naszła mnie ostatnio myśl na zmianę w swoim telefonie (bo na zmianę telefonu na razie brak kwitu). Od zakupu mi5, czyli przeszło 2 lata temu nie zmieniałem nic w oprogramowaniu. Wszystko hulało, więc nie chciałem psuć, ale teraz chcę zrobić aktualizację MIUI i Androida. Po zakupie telefonu (z ibuygou) robiłem tą całą procedurę z instalacją nowego MIUI. Chyba wszystko się udało, bo do tej pory działa, ale nigdy nic się nie aktualizowało mimo wersji rozwojowej, no trudno. Na dzień dzisiejszy chciałbym zaktualizować moją mi5 do najwyższej (albo najlepszej pod względem stabilności) wersji MIUI i najnowszego Androida. Od czego zacząć, co gdzie, jak? Aktualny setup: Android: 6.0.1 MIUI: 8.2 by xiaomi.eu, 6.11.10 (rozwojowa) Liczę na pomoc i pozdrawiam
×
×
  • Create New...