Siema dzisiaj zainstalowałem twrp i jest problem bo nie mogę w niego wejść przyciskajac power + jedynie działa na niego komenda "fastboot boot twrp.img". Zainstalowałem miui polska niestety gdy ściskam power + wyskakuje chińskie recovery. Ktoś ma jakiś pomysł? Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka