Adam665

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Adam665

  1. Dzień dobry. W Xiaomi MI 9 mam dwie karty SIM. W czasie rozmowy z jednego numeru telefonowano do mnie na drugi numer, w telefonie nie miałem żadnego dzwonka ani też jakiejkolwiek informacji, że ktoś telefonował. Osoba telefonująca miała po prostu sygnał, że ja nie odebrałem połączenia. Czy to jest usterka telefonu czy karty SIM? Z góry dziękuję za zwrotną informację.
  2. Czy naprawdę nikt z Was nie miał podobnego problemu????
  3. Witam Forumowiczów. Mi 9 uruchomiony, wszystko hula z wyjatkiem właśnie GPay . Po dodaniu karty (Alior Bank) z jej danymi dostaję komunikat - "Wyglada na to, że inna aplikacja blokuje dostęp do Google Pay. Wyłącz wszystkie aplikacje, które mogą blokować ekran i spróbuj ponownie". Ustawiałem ekran bez blokady, potem z 4-ro cyfrowym PIN-em, potem odcisk palca, kolejno odblokowanie twarzą i n akońcu odblokowanie wzorem. Zastosowane zarówno pojedyńcze pozycje jak i razem (np. PIN i wzór) nic mi nie pomogły w rozwiązaniu problemu. Przejrzałem wszystkie aplikacje smartfona pod katem uprawnień i przyznane NFC ma tylko aplikacja GPay. No i jestem w dużej kropce (żeby nie powiedzieć inaczej). Czy ktoś z Was przerabiał może taki sam temat? Z góry dziękuję za ewentualna pomoc.
  4. Witam Was. Nadszedł dzień przesiadki z Mi Max na Mi 9. Backup zrobiony dzisiaj mam w Mi Cloud. Powiedzcie mi proszę, czy jest możliwość przerzucenia wszystkiego do Mi 9? Chodzi mi dosłownie o wszystko czyli wszystkie apki na Max'ie, kontakty, ustawienia aplikacji SMS, ekran główny i ekran blokady (fotki i zegar HTC style z pogodą na ekranie głównym) itd. Bardzo Wam dziękuję za pomoc.