marcin62

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About marcin62

 • Rank
  Nowy
 1. Dzięki za poradę, wzajemnie miłego dnia i nie pisałem o silniku tylko o łożyskach , szczególnie tylnych pokazanych na filmie i luzach w obsadzeniu których u mnie np. nie ma jak również u moich znajomych co już najechali kilka kkm. No ale nic, pozdrawiam i miłego.
 2. Witam, a jakie Ty tam widzisz zabezpieczenia przed wilgocią (kurzem) oprócz krycia 2RS. Nie ma żadnych simeringów nawet miejsca nie ma żeby je obsadzić. Także być może dla tego te łożyska lecą, choc nie doczytałem żeby komuś mocno się posypały, ale jest to bardzo możliwe bez simeringa. Łożyska obsadzone jak w zwykłej hulajce czy rolkach etc. gołe bez dodatkowych osłon. Dziwię się też po co ten klej dają, może kiepski materiał samej felgi ale łożysko dostaje luz chyba że stanie he... i wtedy wytrze "otwór" obsadzenia. Tak jak ktoś wcześniej napisał łożyska są ok kwestia w tych filmach podkładek czy czegoś podobnego. To wygląda na wadę fabryczną. Jak może tak otwór obsadzenia się powiększyć dostać takiego luzu jeśli łożysko się kręci i jest sprawne bez luzów jak na filmie tylne koło?
 3. To te łożyska są jak w większości skuterów i motocykli, powinny starczyć na długo, chyba że nie są kryte dodatkowo jakimś simeringiem przed wilgocią wodą etc. Jeśli nie to same 2RS niewiele da ale zawsze lepiej niż krycie blaszkami czy też jednostronne, w kałużach nie pływają. Nie rozbierałem kół, są tam simeringi zakrywające łożyska?
 4. Witam, mam problem taki iż zablokowałem hulajnogę blokadą przez telefon, po czym jakoś mnie wyrzuciło z logowania i teraz nie mogę się zalogować żeby ją odblokować. Próbowałem z dwóch telefonów i nic. Logowanie dochodzi do 80% i wyskakuje info "nie udało się zweryfikować (-7)". Hulajnoga łączy się z telefonem tylko nie do końca. Wygląda na to, że telefon oprogramowanie nie jest kompatybilne z tym co zablokowałem hulajke. Można zrobić jakiś twardy reset etc? Klamka hamulca, gaz i przycisk nie resetują, gdyż jest blokada. Co z tym zrobić? Ktoś miał coś takiego? EDIT problem rozwiązany, odłączyłem panel sterowania w kierownicy i ponownie podłączyłem. Wszystko jest ok. Można zamknąć skasować temat.
 5. Powiedzcie mi, jak ładujecie hulajnogę po jeździe, tzn kiedy, czy jak spadnie do minimum bateria i już trzeba czy po każdej jeździe nawet jak ma 90% to już podładujecie? Opinii czytam jest dużo każda inna, ale większość składa się żeby ładować częściej niż rzadziej. Jak jest prawidłowo przy tych akumulatorkach? Pozdrawiam
 6. To ważna sprawa co napisałeś także gratulacje. I dzięki za info na przyszłość. Pewnie można wygooglować ale już jest. Ciekawe czy licznik przebiegu się kasuje i ładowania w tools?
 7. To już z doświadczenia znajomych daje takie ciśnienie że nawet jeśli by się przetarła to i tak jest jak bezdętkowa. Co 2 tygodnie sprawdzam czy aby nie spadało ale wiadomo na wężyku xiaomi zawsze na wkręcaniu troszkę (5-10 psi) spadnie to do pompować i jazda. Wężyka w decathlonie omawianego gdzieś na początku forum nie znalazłem, co by miał zawór zwrotny jakiś super. Nakręcić trzeba. Było już o ciśnieniu i na forach UA i filmach RU i nawet na tym gdzieś na początku. Te opony mają możliwość ciśnienia 60 psi (ponad 4 bary) to jak specjalistyczny sprzęt, po coś to podali na oponach. Jak to, a skąd masz kupioną? włącz najpierw w tel blu i gps dopiero odpal program Mi, albo m365 tools? tylko gps i bluetooth włącz wcześniej. Mi to znajduje nawet u sąsiadów sprzęt he. Włączasz hulajnogę piknie, jak się połączy też piknie i jak utraci również. U mnie jnajpierw hulajnoga póżniej tel. Ale nie ma to znaczenia, jedynie przy ,365 tools muszę mieć GPS włączony, zasięgu nie.
 8. Albo ciśnienie 65-70 psi i też się nie przeciera, tylko twarda jak pełna. W mojej z listopada 2018 r. dętki zapasowe mają grubość 2,9 mm, kupiłem jedną z alii też oryginał CST i ma 2,8 mm. W każdym razie znajomi pompują po 4-5 atmosfer i śmigają bez przetarć już kilka stówek km.
 9. Witam, i co nadal jest problem po aktualizacji? Co do opon dętek, to ja mam z grudnia 2018 r. i jak wcześniej czytałem dętki zapasowe maja 2,9mm są naprawdę grube. Ja co prawda pompuje - 70 psi ale i waga ponad normę i wzrost spory i jak na razię odpukać kilka stówek km i jeździ.