Na zakupionym przeze mnie telefonie już jest założone konto przez poprzedniego posiadacza telefonu. Mam pudełko, nr imei itd fakture zakupu poprzedniego właściciela który kupił go w T-Mobile. Niestety nie mam żadnego kontaktu z poprzednim właścicielem. Gdy włączam telefon wyświetla mi się komunikat " This device is locked". Co mogę zrobić w zaistniałej sytuacji? Jest jakieś wyjście z tej sytuacji?Proszę o pomoc