Jump to content

masseur

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masseur

  1. Cześć. Od jakiegoś czasu (co najmniej kilku tygodni, a może miesięcy) podczas uruchamiania telefonu na ekranie pojawia się ikonka miui z androidem na dole, a po chwili pojawia się duże godło Rosji. Poza tym na ekranie blokady pod ikonką odcisku palca mam jakiś napis po rosyjsku, zamiast po polsku. Czy to normalne, czy ktoś robi coś na moim telefonie bez mojej wiedzy?
  2. Cześć. Od jakiegoś czasu na Facebooku widnieje apka do randkowania. Ostatnio sobie przeglądałem i znalazłem osobę, z którą chciałbym porozmawiać, ale aplikacja zniknęła z mojego konta, nie wiedzieć czemu. Poprosiłem kolegę, żeby założył tam konto z moimi danymi. Niestety kolega mieszka w Londynie, a aplikacja wykrywa lokalizację i szuka tylko osób z Anglii. Próbowaliśmy oszukać GPSa aplikacją "Fake GPS" - po aktywowaniu tej apki, moje położenie w google maps zmieniło się na takie jakie chciałem. Niestety sama aplikacja Facebookowa nie daje się nabrać i na etapie znajdowania lokalizacji wywala błąd. Wiecie co można jeszcze zrobić, żeby oszukać fb aplikację, żeby myślała, że kolega jest w Polsce? Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  3. Może na Black Friday pojawią się ciekawe kupony?
  4. Cześć. Zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Mi9 Pro 5g. Pierwsze pytanie, czy wciąż warto zamawiać Xiaomi z Chin? Po drugie ile mniej więcej trzeba czekać na znaczącą obniżkę cen? Media informowały, że cena tego modelu będzie zaczynać się od ok 2100 zł, a póki co na aliexpress trzeba wydać z 2500 zł. Jak długo muszę czekać na obniżkę ceny do 2000 zł lub mniej? Bardziej to kwestia dni, tygodni czy miesięcy?
×
×
  • Create New...