Jump to content

dawidj

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

dawidj's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. A powiesz mi, jak z baterią przy ich użytkowaniu ?
  2. Dlaczego? W sensie o co chodzi z tymi przejściówkami, że tak szybko się zużywają? Producenci widzą w tym zarobek i nie opłaca im się zrobić czegoś porządnego? Może kwestia, że kable wiszą, wyginają się, przez to zużycie następuje szybciej (w co mniej mi się chce wierzyć niż w pierwszą opcję). Pamiętam, że w jednej z poprzednich komórek z minijackiem problem był podobny - wyjście szybko się wyrobiło i nici z używania słuchawek.
  3. Masz na myśli słuchawki bluetooth ? Szczerze to nawet o nich nie pomyślałem, ale rzeczywiście mogą być rozwiązaniem. Często biegam, dobrze by się trzymały w tych uszach... Możesz coś polecić? Interesuje mnie naprawdę dobra jakość, za rozsądną cenę, nie kosmiczna za logo. No i impedancja/głośność - w obecnych, jeżeli chcę cokolwiek słyszeć będąc np w autobusie, muszę mieć full I na telefonie i na słuchawkach.... Dzięki.
  4. Cześć, Chcąc słuchać muzyki na moim mi6 kupiłem przejściówkę USB typu C - mini Jack.. niestety po dosłownie 2-3 tygodniach użytkowania audio w jednej ze słuchawek zaczęło przerywać, wystarczyło delikatnie dotknąć przejściówki by poprawić rezultat, lecz po paru taki razach adapter przestał działać (nie jest to wina słuchawek). Kupiłem drugi adapter (w "kosmicznym sklepie"), sytuacja identyczna. Dodatkowo - dotykając adapter dzieją się różne rzeczy z telefonem - zmiana głośności, zmiana piosenek, tak jakbym używał fizycznie tych przecisków. Co o tym myśleć? Spotkaliście się z czymś podobnym? Nie chcę kupować kolejnego adaptera, jeżeli znowu za miesiąc mi padnie. Dlaczego tak się dzieje i czy macie jakieś rozwiązania? Jedyne moje rozwiązanie to słuchawki z wejściem USB typu C, albo odtwarzacz MP3. Jakieś rady? Pozdrawiam Dawid
×
×
  • Create New...