Jump to content

Worltherek

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Worltherek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Chyba nie będzie innego wyjścia, jeżeli operacja przez miflash nie przyniosła rezultatu, to jedyna opcja to fizyczne uszkodzenie płyty głównej. Po objawach obstawiam, że coś jest nie tak z pamięcią RAM.
 2. Nie musisz. to oficjalnie wspierana przez Xiaomi opcja instalacji. Dokładny poradnik znajdziesz tu Pobieranie ROMów fastboot z miui.com • MIUI Polska
 3. Spróbuj wgrać rom w wesji fastboot, z opcją flash_all, może coś z systemem jest nie tak.
 4. Próbowałem wczoraj. Patent z magisk nie działa. Kartę do google pay co prawda udało się dodać, ale nadal platności zbliżeniowe widniały jako "nieskonfigurowane".
 5. Google pay nie działa na telefonach z odblokowanym bootloaderem. Google coś pozmieniało i teraz nawet ogólnie znany sposób na włączenie płatności nfc nie działa.
 6. Więc dlaczego w play numer się nie aktywuje, a po przeniesieniu do Orange poszło od strzała? Powiem więcej. Inna karta Play z innym numerem i funkcje czatu nadal się nie aktywują.
 7. Odkopując temat. Probując rozwiązać problem, próbowałem dosłownie wszystkiego. A to różnych romów z Xda, a to rollbacka na miui 11 itd. Nie pomagało nic. W końcu przeniosłem numer z Play do Orange Flex i odpaliłem funkcje czatu bez żadnego problemu. Także problem jest z operatorem, a prawdopodobnie jest jakiś konflikt z tym, że play ma jakiś inny RCS od samsunga. Support operatora odsyła do jibe mobile i tyle.
 8. No tak, tylko mi chodzi o to, żeby działały funkcje czatu, a nie żeby używać aplikacji do zwykłych smsów. Do tego to mogę sobie zainstalować Textra.
 9. Witam. Nie działają mi funkcje czatu na od czasu aktualizacji do miui12 na Redmi Note 8T Operator to play, ale nie bardzo są mi w stanie pomóc. Resetowanie urządzenia, również nic nie zmieniło. Komunikat jest cały czas taki jak na screenie.
 10. Dzisiaj zainstalowałem na redmi 5 rom MIUI 10.3 by xiaomi.eu 9.3.1 i nie działa mi odcisk palca, oraz wzór twarzy. W przypadku czytnika linii papilarnych, po przejściu procedury dodawania odcisku palca wyskakuje komunikat "Nie można dodać odcisku palca. Spróbuj ponownie." A przy wzorze twarzy komunikat "Nie udało się dodać danych twarzy".
×
×
 • Create New...