Jump to content

Kasta78

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kasta78

 1. To tylko dla trybu 2.4ghz dla 5 mogę tylko wybrać kanał bez możliwości wyboru szerokości.
 2. Nie widzę nigdzie w funbox opcji zmiany szerokości kanału.
 3. Gdyż wifi w mi box to jakaś porażka. Dziwne że producent nie zrobił wejścia na LAN. Bananapi jest disco mniejszy i ma łącze 1Gbit. Dzięki temu mając w domu światłowód wiesz ze to będzie błyskawica. Po WiFi działa to jak lte w Play :/ czyt. Porażka. Warto kupić to czego używasz czy to też jakaś proteza?
 4. Widziałem taki bajer na YouTube. Ale przystawka była bardzo droga. Czy ktoś używa takiego rozwiązania po kablu i może polecić taką przejściówkę? Pozdrawiam
 5. Witam. Wczoraj zakupiłem Mi Box 4K. Podpięty wg instrukcji do tv, sparowany z telefonem. Urządzenie stoi 20 cm od routera Orange z łączem 100mbit. Livebox 3 jeśli się nie mylę. Problem w tym że mi box strasznie zacina się. Albo pada synchronizacja albo widać same kwadraty zamiast obrazu. Niektóre klipy na yt odtwarza a na innych się wykłada. W zasadzie nie udało mi się wysłanie też czegokolwiek z mojego qnapa przez dlna. Czy te urządzenia rzeczywiście są takimi niedoróbkami czy z moim coś nie tak? Co mogę poprawić, zmienić, aktualizować? Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
 • Create New...