Jump to content

1neptun2

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1neptun2's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tak mam Redmi 4 Pro i MIUI 8.2 Wiem że jest już MIUI 9 i 10 ale u mnie nie wgrywa się nowa aktualizacja. Wiem też że nie ma już wsparcia dla Redmi 4 Pro a szkoda.
 2. Dzięki za pomysł ale zmieniłem kilka motywów i dalej to samo.
 3. Witam, czy spotkał się już może ktoś z takim problemem czarnego (ciemnego) paska u góry ekranu? Wyskoczyło to u mnie dzisiaj. Nie wiem skąd to się wzięło. Nie powinno tak być. Wcześniej tego nie było. Nic nie kombinowałem w systemie itp. Pozdrawiam!
 4. Mam opcje programisty ale niestety nie widzę ustawienia Ciemnego motywu. Gdzie masz to u sienie w Opcjach programisty? Nie wiem dlaczego tego nie ma u mnie. Może jakiś pomysł dlaczego?
 5. A jak włączyć ten ciemny motyw? Mam Xiaomi.eu.
 6. Dzięki za podpowiedzi. Wgrałem ciemne motywy i jedyne co się zmienia to czarne tło na ekranie ale po wejściu w aplikację SMS tło tej aplikacje jest cały czas jasne. W samej aplikacji nie ma żadnych możliwości jakichkolwiek ustawień więc chyba nie jest możliwe żeby ta aplikacja miała czarne tło.
 7. witam, czy jest możliwość zrobienia czegoś żeby oryginalna (systemowa) aplikacja SMS Xiaomi po jej otwarciu miała ciemne (czarne) tło?
 8. Czy można zrootować telefony Xiaomi poprzez takie aplikacje jak KingRoot czy 4Root? Na YouTubei pokazane jest jak to zrobić na innych markach telefonów i wszystko robią bez użycia PC.
 9. Witam, Czy można zrootować telefony Xiaomi poprzez takie aplikacje jak KingRoot czy 4Root? Na YouTubie pokazane jest jak to zrobić na innych markach telefonów i wszystko robią bez użycia PC.
×
×
 • Create New...