Rose

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Rose

 • Rank
  Użytkownik
 1. Dobry wieczór, cosik mój odkurzacz nie chce współpracować. Od tygodnia aplikacja wskazuje stan offline i mimo resetu, sprawdzenia wifi, wlaczania/wyłączania nadal nic. Gdzie może problem?
 2. Na dzien dzisiejszy wygląda to tak: Po przedstawieniu bazy zgłupiał to baza wróciła na poprzednie miejsce. Włączyłam go przyciskiem i odkurzył tradycyjnie ominął część mieszkania, ale kiedy zaznaczylam w aplikacji zone to raz pojechał- odkurzył a drugi raz juz wrócił. Jednak problem chyba wynika z progu z listwą na który musi podjechać plus/minus 1,5cm bo podłożyłam dywanik i bezproblemowo przejechał- wcześniej być moze w zależności od kąta jak podjechał to raz trafiał a raz nie. Jutro sprawdzę przy całościowym sprzątaniu.
 3. Przepraszam że piszę tak chaotycznie, ale mam małe dziecko ktore cały czas na mnie wisi. Wyłączyłam zapamiętywanie mapy i jest tak samo. Poprostu dojeżdża do przejścia salonu z hollem i tył zwrot. Zupełnie jakby była blokada(której nie ma). A jak mapa była zapisana to mimo że te pomieszczenia były na niej to pomijał je lub sprzatnął 1/3 pomieszczenia a reszty nie. Ah a kiedy zanioslam go do kuchni to wyczyścił wszystko-począwszy od omijanych pomieszczeń kończąc na reszcie mieszkania. Baza stoi pośrodku więc nie jest to raczej problem bazy. Moze spróbować przywrócić go do fabrycznego ustawiania? Albo zupełnie odinstalować i zainstalować na nowo ?
 4. Dzisiaj tak sprzatał i tradycyjnie nie odkurzył tej części mieszkania co zazwyczaj. Jest to kuchnia, łazienka i holl już zastanawiałamsię czy coś nie zakłóca wifi, ale w kuchni jest thermomix ktory ma zasięg...
 5. Na chwilę obecną zawiesił się na "getting info" i nic nie mogę zrobić
 6. Witam, od 2 miesięcy mam roborock s50. Na początku wszystko było w porządku, ale z czasem pojawił się problem z Internetem a przynajmniej pojawia się komunikat w telefonie ze za wolne połączenie i odkurzacz nie sprząta zadanego obszaru. Żeby było miłej wohole sprzsta jak chce. Raz pół pomieszczenia a czssci mieszkanianie widzi. Części którą kiedyś sprzątał. Dziwne z tą prędkością połączenia ponieważ jest szybki Internet i inne urządzenia nie mają problemu