Jump to content

Kaaaczus

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Kaaaczus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Jeśli ktoś jest ciekawy - przyjęli nasza gwarancję, wymienili baterie. Będę go jutro sprawdzać, ale te objawy, o których pisałam to bateria
  2. Mam problem - czy ktoś z Was zamawiał może kiedy baterie? Jednak to nie jest takie proste znaleźć i zamówić dobra cześć. Na Ali jest dużo, ale ceny od 180 (podroby) do 350 W. Pl słabo. Ktoś może zamawiał? Ma jakieś kontakt w normalnej cenie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź!
  3. No właśnie nic nie dostaje. Napisałam to troszkę niezrozumiałe. Na apce (kiedy odkurzacz jest docisniety do stacji dokującej) jest wszystko ok. Ściskam start i odkurzacz się włącza. Po czym od odjechaniu od stacji całkowicie traci moc. Na moją logikę, to jakby bateria nie działala? Jak tylko traci połączenie z matką, to całkowicie się wyłącza i przestaje się świecić, a na apce jest offline. Dopóki znowu nie docisne, to totalnie nic nie działa. Jednak dzisiaj serwis jest zamknięty, mam GW do kwietnia, aczkolwiek na akcesoria już dawno mi się skończyła. Chociaż jeśli to bateria (ale czy to możliwe? Jeszcze nie minął rok od kiedy go mam), to koszt nowej ok 200zl. W poniedziałek będziemy z tym działać. Mam na myśli odjechane od matki już na pół cm - jak tylko przestaja się dotykać całkowicie się wyłącza.
  4. Cześć. Mam problem. Mam pierwszą generację od kwietnia i wszystko było ok do dzisiaj. Włączyłam go ok 15.00 i ładnie ogarnął mieszkanie. Później próbowaliśmy z aplikacji ruszyć go w jedno miejsce (ja ponownie wczoraj zainstalowalam sobie aplikacje, wcześniej mój Michał ja używał) i odmówił posłuszeństwa. Ogólnie teraz po docisnieciu go do stacji dokujacej odkurzacz wydaje melodyjke i zaczyna się ładować. Po chwili odsuwa się od stacji i gaśnie. Przy dłuższym docisnieciu odkurzacz tak jakby się włączył, ale zaczyna szumić na max mocy i przestaje, znowu się wyłącza i gaśnie. I dalej tak samo. Bez stacji nie działa dosłownie nic, po docisnieciu ładuje przez chwilę, odsuwa się i wyłącza. Udało mi się połączyć przez aplikację, pokazuje 100% baterii. Jak włączyłam start, to znowu to samo, głośny szum, wysuwa się u gaśnie. Czy ktoś może miał takie coś? Jutro wybieram się do sklepu z gwarancją, bo kupiłam go w polskim sklepie.
×
×
  • Create New...