Skocz do zawartości

thaonhi Nguyen

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez thaonhi Nguyen

  1. Cześć! Wątek o MiKey jest zamknięty, a mam pytanie do osób które posiadają takowe akcesorium. Czy można go wykorzystać jako fizyczny przycisk do aparatu? Domyślam się, że nie ma podwójnego przycisku jak w klasycznym spuście, ale po automatycznym ustawieniu focusu lepszy byłby fizyczny przycisk, bo ten na ekranie czasem mnie irytuje. A może zna ktoś jakiś ciekawy przycisk, które byłby przeznaczony głównie do obsługi aparatu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...