Cześć!
Wątek o MiKey jest zamknięty, a mam pytanie do osób które posiadają takowe akcesorium.
Czy można go wykorzystać jako fizyczny przycisk do aparatu? Domyślam się, że nie ma podwójnego przycisku jak w klasycznym spuście, ale po automatycznym ustawieniu focusu lepszy byłby fizyczny przycisk, bo ten na ekranie czasem mnie irytuje. A może zna ktoś jakiś ciekawy przycisk, które byłby przeznaczony głównie do obsługi aparatu?