Jump to content

GG25

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About GG25

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z linku z xiaomi.eu xiaomi.eu_multi_HM6Pro_V12.0.1.0.PDICNXM_v12-9.zip Czyli mogę użyć updatera TWRP i nie będzie żadnego konfliktu zgodności?
 2. Być może banalne pytanie ale bardzo proszę o pomoc bo nie znam odpowiedzi. Posiadam roma od MIUI Polska wersję 11.0.3 (stable). Chciałbym zrobić update do MIUI 12 ale jako, że MIUI Polska już nie wspiera redmi 6 pro to czy mogę tak po prostu pobrać roma z MIUI 12 stable ze strony xiaomi.eu i zainstalować go używając updatera w TWRP? Czy muszę zainstalować system na czysto od nowa?
 3. Kiedy chce zaktualizować system wyświetla się informacja jak na screenie ale po wybraniu "Tak" telefon wcale nie przechodzi w tryb recovery ale zwyczajnie się restartuje. Wybranie opcji "Zainstaluj aktualizację z pliku .zip" przynosi ten sam rezultat. Natomiast gdy wybiorę opcję "Uruchom w Recovery" pojawia się ekran zatytułowany "Main Menu Mi-Recovery 3.0" z jedynie trzema dostępnymi opcjami "Reboot", "Wipe Data" i "Connect with MIAssistant" (nie ma możliwości wybrania żadnego pliku .zip) Proszę o pomoc w udzieleniu odpowiedzi na moje 3 pytania: 1. Czy zrobiłem coś źle podczas instalacji
 4. Aktualizacja pobiera się i przy instalacji pojawia się informacja, że telefon przejdzie w tryb recovery i zainstaluje wybrany plik, po czym telefon restartuje się ale uruchamia się w trybie normalnym, a nie w recovery, więc aktualizacja nie ma jak się zainstalować. Czy zrobiłem coś źle przy instalacji softa?
×
×
 • Create New...