Jakoś tydzień temu w sobotę przyszedł do mnie nowy telefon Xiaomi Redmi Note 5. W poniedziałek wieczorem zauważyłem, że na wyświetlaczu pojawiła się cienka, pionowa kreska w kolorze zielonym. Nie przeszkadza to za bardzo w korzystaniu z urządzenia, ale boję się że będzie to miało wpływ na przyszłe działanie telefonu. Zwłaszcza, że zauważyłem że u góry, jak i u dołu ekranu pojawiają się kolejne, ale małe i ledwo widoczne kreski. Wysłałbym telefon na gwarancje, ale był o kupowany podczas wakacji w Anglii i chce się pierw upewnić czy jest to jakiś poważniejszy problem czy nie muszę się niczym obawiać, zanim wydam pieniądze na wysłanie paczką telefonu do Anglii.
Z góry dziękuję i proszę o pomoc.
Niżej daje zdjęcia jak to mniej więcej wygląda na różnych odcieniach kolorach: