Jump to content

VanBruggen

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

VanBruggen's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. @fancik Ogromnie Ci dziękuję, bo zaczekałem te 10 minut i system wstał! Oczywiście od razu rzuciłem się przekopiować newralgiczne dane xD To było jeszcze bez SD i SIMów. Później wyłączyłem, wsadziłem wszelkie karty i znowu bootował się 10 minut, ale też zadziałał. Boję się teraz testować, jak zachowa się przy kolejnym restarcie, bo potrzebuję na jakiś czas działającego telefonu xP Ale jutro postaram się dać znać, bo to, co się dzieje jest co najmniej ciekawe. Może faktycznie będę musiał po raz pierwszy w życiu zmierzyć się z custom ROMami. Cóż... i tak miałem w końcu wgrać sobie roota, więc czas najwyższy ¯\_(ツ)_/¯
  2. @fancik Hmmm... Tzn. wiesz, ja nie miałem żadnych problemów z aplikacjami od Google, więc wątpię, czy to dotyczy mojego problemu.
  3. @fancik Dzięki. W którym temacie poczytać o fix.zip?
  4. Kilka dni temu w moim niespełna 3-letnim Redmi Note 2 Prime spuchła bateria. Zamówiłem nową. Ta spuchnięta nadal działała, więc kontynuowałem korzystanie. Akurat oglądałem YT, kiedy nagle telefon się wyłączył i nie chciał na powrót uruchomić. Od razu mi zatrybiło, że to bateria, więc ją wyciągnąłem, a smartfona (bez baterii) podłączyłem do prądu. Niestety tylko mi wibrował jak przy bootloopie i nic się nie wyświetlało, toteż olałem sprawę i czekałem na nową baterię. Dzisiaj przyszła, więc zgodnie z instrukcją, włożyłem do telefonu i odpaliłem. Normalnie wyświetla się logo "Mi.com", a pod spodem logo Androida z tymi migającymi kropkami. Niestety, po chwili logo Andka znika, zostaje samo "Mi.com" i nic już dalej się nie dzieje. Wygląda na uceglony. Próbowałem odpalać bez karty SD i kart SIM, ale nic to nie dawało. Do recovery wchodzi za to normalnie. W aplikacji z pamięci wewnętrznej mam bardzo ważne dane biznesowe i zależy mi w zasadzie jedynie na odzyskaniu i odtworzeniu ich. Lecieć z tym do serwisu, czy da się to jakoś ogarnąć samemu?
×
×
  • Create New...