Skocz do zawartości

TiToOo23

Użytkownicy
  • Postów

    32
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia TiToOo23

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Dzięki już ogarnęła to centrum. A jak z ta aplikacja flashscore? Ma ktoś podobny przypadek jak ja ?
  2. A to centrum kontroli za co odpowiada i mam jeszcze mała prośbę czy ktoś z was używa flashscore jeśli tak czy podczas powiadomienia o strzeleniu braki pojawia wam się dioda. U mnie od jakiegoś czasu nie działa dioda powiadomień a zawsze przedtem wszystko było super. Myślałem, że zmieni się to z aktualizacją do miui 12 jednak nic z tego. Może ktoś sprawdzić jak się ta apka ma u was ?
  3. Witam od dziś mam jakieś dziwne podwójne powiadomienia i nie wiem jak to się stało bo nic nie bawiłem się w ustawieniach telefonu. Może ktoś miał taki problem i wie jak to zmienić?
  4. Witam od dziś mam jakieś dziwne podwójne powiadomienia i nie wiem jak to się stało bo nic nie bawiłem się w ustawieniach telefonu. Może ktoś miał taki problem i wie jak to zmienić?
  5. Da radę to zainstalować czy tylko beta testerzy ?
  6. Da radę to zainstalować ? Bo mi wyskakuje błąd że tylko beta testerzy ?
  7. Witam i jak opłaca się instalować to Bete czy lepiej poczekac na oficialna wersje ?
  8. Nie wiem czemu ale po najnowszej aktualizacji chyba przestała działać mi dioda powiadomień w aplikacji LiveScore PL czy u kogoś jeszcze jest taka przypadłość i poradził sobie z tym ?. Dodam, że wczesniej wszystko był ok.
  9. Nie wiem czemu ale po najnowszej aktualizacji chyba przestała działać mi dioda powiadomień w aplikacji LiveScore PL czy u kogoś jeszcze jest taka przypadłość i poradził sobie z tym ?. Dodam, że wczesniej wszystko był ok.
  10. ja zmieniłem tylko region na Indie i odrazu wyskoczyła aktualizacja a co ona zmienia ?? może wie ktoś?
  11. Miał ktoś taki problem, że w galerii zdjęcia które zrobione były aparatem czy z Messengera czy z innej aplikacji albo nawet z tel. Zniknęły są tak jak by w czarnym tle nie widać nic oprócz czarnego tła
  12. Jak daje przełącz to nic się nie dzieje wysyła mnie do ustawień przeglądarki systemowej i tyle
  13. Możesz mi podpowiedzieć jak kto zrobić bo nie mogę tego nigdzie znaleźć ?
  14. Witam czy da się jakoś ustawić żeby wszystkie linki URL otwierały się. Google Chrome a nie. Przeglądarki systemowej ?
  15. jest możliwość wyłączenia godziny z lewej strony na pasku powiadomień ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...