Jump to content

knight86

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

knight86's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Jak podłączam telefon do komputera to nie widzę miniatur zdjęć. Jak przeniosę to na dysk komputera to już je widać. Tak jak wyczytałem, to kwestia samego Windowsa (ja używam win 10). Trzeba coś doinstalować, że Windows widział telefon jako pendriva. Czy może jest opcja żeby zmienić jakieś ustawienie z poziomu samego telefonu co byłoby łatwiejsze?
  2. Cześć. Możliwe, że problem był już tu opisany, ale nie znalazłem wątku. Są inne opisane, ale nie taki. Od kilku dni zauważyłem dziwne działanie ekranu. Mam nastawione żeby wyłączał się po 2 minutach. Natomiast już po kilku sekundach on przygasa trochę. Wydaje mi się, że wyłącza się szybciej niż po 2 minutach, ale nie mierzyłem tego ze stoperem - moje odczucie tylko. To przygasanie jest irytujące, szczególnie jak coś czytam. Gdzie szukać rozwiązania tego problemu?
  3. Witam. 2 dni temu zaktualizował mi się system do MIUI Global 10.1 Nie powiem, fajnie to wygląda, ale denerwuje mnie jedna rzecz. Jak wyciszę dzwonki i powiadomienia i z powrotem chce wrócić do trybu głośnego to jest charakterystyczny dźwięk (takie jakby "pluum"). Szukałem w opcjach, ale nie widzę nigdzie możliwości wyłączenia tego. Proszę o wskazówki.
×
×
  • Create New...