TURBOZB

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About TURBOZB

 • Rank
  Użytkownik
 1. Czy ktoś zakładał do swojej emki 10 calowe opony? Jeżeli tak to moje pytanie jaki są plusy i minusy takiej modyfikacji.
 2. Według mnie masz walniety zasilacz. Z tego co widzę na zdjęciach przy 71% baterii prąd ładowania powinien być dużo wyższy niż 0,22 A. Jeśli masz możliwość pożycz od kogoś zasilacz i sprawdź.
 3. Tu jest film i potrzebne pliki u mnie działa chociaż po wgraniu pliku BMS zablokowałem hulajke. Pomogło rozłączenie baterii. Proponuje wygrać plik DRV 155 przy starym wyświetlaczu a następnie zmienić na pro. Pliku BMS i BLE nie wgrywamy. U mnie działa wyświetlacz bez problemów.
 4. To jest podróba xiaomi m365 widać spraw na ramie tuż przy kierownicy oryginał jest jednolity.
 5. Maksymalnie jedna godzina i to z przednim kołem bo z tylnym to pół z użyciem rąk
 6. Spróbuj podłączyć lampkę odwrotnie dioda ma plus i minus po prostu zamień kable. Napięcie wydaje się być ok.
 7. Ciekawy jestem czy ten licznik z nowej emki pro pasował by do naszych. Na ali są już do kupienia. Fajnie by wyglądała. Jak ktoś coś wie proszę dać znać.
 8. Ja chwilowo nie aktualizuje zobaczymy co wyjdzie w praniu.
 9. Jest nowa aktualizacja 1.5.1 do naszych hulajek ciekawe co zmienili.
 10. Może jakiś haker przejął kontrolę nad Twoją hulajką bo jest to możliwe ale firma xiaomi pracuje już nad rozwiązaniem tego problemu.
 11. To tylko 3 setki nie ma się czym martwić gdyby to było 3 dziesiątki to już tak.
 12. Dzięki za odpowiedź za ile jeszcze nie wiem wyśle e-mail z zapytaniem to się dowiemy może wyjdzie taniej jak na allegro
 13. Mam pytanie czy posiada może ktoś adres e-mail do tego gościa z Ukrainy co dorabia części do naszych hulajek. Chciałem zamówić tarcze hamulcowa ale żeby zadać pytanie czeba się tam zarejestrować.
 14. Też zacząłem dorabiać zaczep chociaż oryginalny jest jeszcze dobry ale tak na wszelki wypadek co do wymiarów z pliku PDF nie są kompletne i czeba samemu komponować myślę ze uda mi się doborze zrobić ale Wielki szacunek za wymiary.