kambodza777

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About kambodza777

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak przeskanuje wszystko to podzieli mieszkanie wg swojego uznania na pokoje, wtedy będziesz edytował, widocznie nie skonczył roboty i wrócił zatankować Da się puścić na odkurzanie po krawędziach/obrysie, to wtedy obleci mieszkanie dookoła i narysuje sobie mapy, zdecydowanie szybciej jak chcesz mieć widok mapy.
 2. A już miałem nadzieję, że ktoś zrobił fix na to że bez rebootu nie działa pompka od mopowania. Mam wrażenie, że ta pompka działa tylko jak namacza się wstępnie, później chyba już nie dolewa wody, tyle się leje ile wykapie (mogę się mylić). Mam nadzieję, że po aktualizacji (jeśli jakaś będzie) problem zniknie..
 3. Ale nie rozumiem jaki jest problem z tą baterią, jak Ci padnie za 5 lat to będzie albo jakiś zamiennik albo się w ogóle inną wrzuci, albo nie będzie sensu wymiany baterii bo będziesz chciał mieć nowszy model..
 4. Nie takie rzeczy u nas się robi, jedynym ograniczeniem jeśli o to chodzi wydaje mi się software (z tym że niekoniecznie jest to jakoś ogarniczone)
 5. Miałem ten sam przypadek już na drugi dzień użytkowania, usunąłem mapę i musiał stworzyć od nowa. Nie znalazłem sposobu na to żeby mu wytłumaczyć gdzie jest stacja dokująca, mimo to że przejechał całe mieszkanie i znalazł ją sobie to dalej w pamięci miał złą lokalizację, wyglądało to tak jakby się ładował na odległość 10m od stacji
 6. Czy da się przenieść urządzenia w zmodowanej apce na inny serwer czy każde trzeba osobno resetować i dodawać po zalogowaniu do innego regionu np Polska?
 7. Ja bym dał przywróć mapy i zeskanował od nowa. Najnowszy software?
 8. Czy mógłbyś przytoczyć jeszcze gdzie mogę przeczytać o tym samym problemie innych użytkowników? Bo nie mogłem nigdzie w internetach znaleźć.. Być może to jednak jakaś wada w HW jak nie wszyscy z 0047 mają ten problem..
 9. Udało się! Jest solution Po ponownym rozruchu od ręki słychać tą pompkę i odkurzacz mopuje bez problemu (software version..47) chociaż wcześniej nie chciał, mopowanie zadziałało tylko raz po upgradzie softu. Dobra - niby jest jakieś rozwiązanie ale to ewidentne issue w software. Teraz pytanie co z tym robić? - niby można się przyzwyczaić żeby robić te restarty, no ale powinno działać, chociaż z drugiej strony trochę cebulacko robić refund u maj frienda.., ale nie po to dałem tyle kasy żeby nie działało jak miało działać..
 10. Co masz na myśli pisząc wyłącz odkurzacz i włącz ponownie? Bo już pytałem jak zrobić restart odkurzacza, nie chodzi mi o hard reset albo reset ustawien..
 11. Tak woda kapie z dysz jak przechylam pojemnik w jedną i drugą stronę. Tak próbowałem, tzn nie wyciągałem filtra i odkurzacz nie burzył się o to, że jest pojemnik 2w1 (przyjął to do wiadomosci bo mówił po ang) i dało się załączyć samego mopa, nie zakładalem nawet szmatki na ten plastik zeby było widać czy kapie, jak zaczął proces mopowania to nic z leciało z pojemnika. Niestety też nie słychac tej pompki bo słychać (chyba laser) lub tą szczotkę która tam śmiga po podłodze także nie wiem czy ona pompuje czy nie. Da się ten pojemnik jakoś na krótko spiąć zeby sprawdzić działanie? wydaje się jakby tam tylko + i - wystarczylo dać.. Może jeszcze daloby się odkurzacz jakoś zrestartować, może coś nie ogarnia? Z doświadczenia wiem że restart lubi pomóc... Czekam na pomysły..
 12. Ogarnąłem problem z mapą usuwając ją i tworząc od nowa, do przeżycia jak się sytuacja nie powtórzy. Pozostaje problem niedziałającego mopa, ktoś wie jak to ruszyć? Skoro pierwszego dnia to działało to podejrzewam niewielki problem. Odkurzacz wysłany do mopowania dopiero pod sam koniec wydaje się jakby jakąś wodę przepuścił z dwóch krańcowych dysz, podejrzewam że to tylko dlatego że pod wpływem wibracji tam woda wyciekła, pierwszy raz jak odpaliłem mopowanie to faktycznie było mokro pod całym odkurzaczem na średnim poziomie. Teraz ewidentnie przestało to działać. Jak ktoś ma jakiś pomysł to chętnie spróbuję, jak nie to dispute z maj friendem.