Jump to content

kambodza777

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kambodza777's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Możliwe, że jak stworzysz jeszcze raz mapę to sobie wymyśli że będzie jeździł 'w pionie', tak to jest ok
 2. Jak przeskanuje wszystko to podzieli mieszkanie wg swojego uznania na pokoje, wtedy będziesz edytował, widocznie nie skonczył roboty i wrócił zatankować Da się puścić na odkurzanie po krawędziach/obrysie, to wtedy obleci mieszkanie dookoła i narysuje sobie mapy, zdecydowanie szybciej jak chcesz mieć widok mapy.
 3. A już miałem nadzieję, że ktoś zrobił fix na to że bez rebootu nie działa pompka od mopowania. Mam wrażenie, że ta pompka działa tylko jak namacza się wstępnie, później chyba już nie dolewa wody, tyle się leje ile wykapie (mogę się mylić). Mam nadzieję, że po aktualizacji (jeśli jakaś będzie) problem zniknie..
 4. Ale nie rozumiem jaki jest problem z tą baterią, jak Ci padnie za 5 lat to będzie albo jakiś zamiennik albo się w ogóle inną wrzuci, albo nie będzie sensu wymiany baterii bo będziesz chciał mieć nowszy model..
 5. Nie takie rzeczy u nas się robi, jedynym ograniczeniem jeśli o to chodzi wydaje mi się software (z tym że niekoniecznie jest to jakoś ogarniczone)
 6. Miałem ten sam przypadek już na drugi dzień użytkowania, usunąłem mapę i musiał stworzyć od nowa. Nie znalazłem sposobu na to żeby mu wytłumaczyć gdzie jest stacja dokująca, mimo to że przejechał całe mieszkanie i znalazł ją sobie to dalej w pamięci miał złą lokalizację, wyglądało to tak jakby się ładował na odległość 10m od stacji
 7. Czy da się przenieść urządzenia w zmodowanej apce na inny serwer czy każde trzeba osobno resetować i dodawać po zalogowaniu do innego regionu np Polska?
 8. Ja bym dał przywróć mapy i zeskanował od nowa. Najnowszy software?
 9. Czy mógłbyś przytoczyć jeszcze gdzie mogę przeczytać o tym samym problemie innych użytkowników? Bo nie mogłem nigdzie w internetach znaleźć.. Być może to jednak jakaś wada w HW jak nie wszyscy z 0047 mają ten problem..
 10. Udało się! Jest solution Po ponownym rozruchu od ręki słychać tą pompkę i odkurzacz mopuje bez problemu (software version..47) chociaż wcześniej nie chciał, mopowanie zadziałało tylko raz po upgradzie softu. Dobra - niby jest jakieś rozwiązanie ale to ewidentne issue w software. Teraz pytanie co z tym robić? - niby można się przyzwyczaić żeby robić te restarty, no ale powinno działać, chociaż z drugiej strony trochę cebulacko robić refund u maj frienda.., ale nie po to dałem tyle kasy żeby nie działało jak miało działać..
 11. Co masz na myśli pisząc wyłącz odkurzacz i włącz ponownie? Bo już pytałem jak zrobić restart odkurzacza, nie chodzi mi o hard reset albo reset ustawien..
×
×
 • Create New...