wznam

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About wznam

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po zainstalowaniu sterowników w telefonie uzyskałem dostęp do konta i informację o czasie oczekiwania - w tej chwili 345 godzin. Dziękuję za pomoc i przepraszam za może zbyt podstawowe pytania, ale robiłem te operacje pierwszy raz w życiu (z lekkim strachem, że uszkodzę telefon). Pozdrawiam.
 2. Czyli mam uruchomić miflash_unlock.exe i zalogować się do konta xiaomi, aby sprawdzić czy licznik ruszył?
 3. Jasne, nie pomyślałem. Dziekuję. A gdzie mogę przeczytać ile czasu pozostało do odblokowania? Pojawi sie to na koncie Xiaomi?
 4. Jestem zalogowany do mojego konta w Xiaomi i na Forum en.miui.com Według instrukcji (Xiaomi - Poradnik 2018) przechodzę do pkt 4 i pobieram spakowany plik zip. Nie pojawia się jednak następna strona z formularzem (krok 1 ukryty) do wpisania danych i powodu odblokowania bootloadera. Co robić w tej sytuacji? Kupiłem MI MAX 3. Oprogramowanie po wejściu w ustawienia zaktualizowało się do wersji MIUI 10.0.6.0 | Stable. Proszę o pomoc. Znalazłem podobny post gwaldberga - czy to oznacza, że mam rozpakowane pliki wgrać do telefonu i uruchomić miflash_unlock.exe z poziomu telefonu?