Skocz do zawartości

DonCorleone94

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DonCorleone94

  1. DonCorleone94

    brak emotikon w SMS

    Witam, posiadam mi 8 moja dziewczyna Redmi 4x. niestety nie dostaje od niej żadnych emotikon. mam zaznaczoną opcje w ustawieniach SMS brak polskich znaków . co zrobić jeszcze ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...