Skocz do zawartości

DonCorleone94

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia DonCorleone94

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. DonCorleone94

    brak emotikon w SMS

    Witam, posiadam mi 8 moja dziewczyna Redmi 4x. niestety nie dostaje od niej żadnych emotikon. mam zaznaczoną opcje w ustawieniach SMS brak polskich znaków . co zrobić jeszcze ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...