Skocz do zawartości

Jasonic84

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Jasonic84

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam. Nie słyszę podczas połączenia nic w głośniku. Gdy przełączę na tryb głośnomówiący wszystko jest ok. Telefon był w micenter i wgrano najnowsze miui 10. Czy można go jakoś zdiagnozować lub włączyć? Dziękuję za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...