Jump to content

BRONEK89

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BRONEK89's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam ponownie. Niestety i mi bateria od kilkunastu dni trzyma tak samo czyli max 2 dni. Co chwilę się pojawiało jakieś aktualizacje dotyczące poprawności wydajności które oczywiście klikałem. Teraz 2 dni i nie cale 3 godziny to dla mnie masakra. Jak do tej pory na spoko pelne 3 dni trzymało a sot to nie mniej nic 4 godziny. A robię tylko i wyłącznie te same rzeczy. Facebook, Messenger, Whatsapp. Zaczyna być to irytujące bo nie wiadomo, czy jak się kliknie ta aktualizacje to czy się coś nie spier.... Zamieszczam screeny. Może ktoś coś poradzi. Dzięki
 2. Dzięki za informacje. Dobrze jest się dowiedzieć czegoś nowego. No nic rozładować i tak rozładowałem. Zobaczymy, jaki będzie tego efekt. Choć pomijając już fakt, że może i się nie powinno tego robić (na co dzień tego nie praktykuje) to zawsze mogła się taka sytuacja w życiu przydarzyć choćby w podróży Pozdrowienia, Wesołych!
 3. Przyznam szczerze, że obecne statystyki to 1 dzień i 11 godzin a zostało mi 11% tylko. Sot to 4h bez kilku minut. Generalnie jestem mega zaskoczony bo do tej pory nie miałem aż takich słabych wyników, że nawet 2 pełnych dni na baterii nie wyciągnę a używam tak samo jak do tej pory. No nic, spróbuję rozładować do końca baterię i naładować na max. Ktoś tutaj na forum taką opcję przyjął, że przy nowych miui może być to rozwiązanie na obecne/podobne problemy.
 4. Rozumiem, że już nic z tym nie poradzę i muszę się przyzwyczaić do tego? Bo bawić się zbytnio w instalowanie/przechodzenie w starą/poprzednią wersję nie chce. Oczywiście co chwila pojawia się komunikat o dostępnych nowych wersjach, że "poprawiono" wydajność itd. i teraz wiem dlaczego to się pojawia. Spartaczyli co nie co to teraz poprawiają....
 5. Witam ponownie. Telefon mam od roku. Do tej pory działał i w sumie działa bez większych zarzutów. Oczywiście po roku pojawia się już zawieszanie przy szybkim "przechodzeniu" z jednej aplikacji do drugiej itd. I po chwili telefon zalapuje. Ale to nie ten problem akurat na dziś. Mianowicie przy pełnym naładowaniu 100% i po tzw. nocy telefon spada do 85-90%. Odrazu uprzedze, że wiem że nie którym może pobierać więcej, ale w moim wypadki nigdy takiego spadku nie miałem od roku. Zawsze przy kompletnym nie użytkowaniu spadała mi bateria o 2-3%. Generalnie zawsze mam włączone "dane komórkowe" a teraz powylaczalem je, jasność zminimalizowana i nadal pobiera ile pobiera. Podsylam parę zdjęc. Zaznaczę, że telefon naładowany do 100% ok 1 w nocy a ok. 6 już mu spadło do tych 90%. Sytuacja zarówno jest w przypadku naladowania telefonu 100 % lub też gdy jest, jak na przykładzie 12% i spadek do 2%. Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł na to?. Oczywiście wszelkie aktualizacje jak tylko się pojawiają od razu aktualizacje. To samo z aplikacjami. Dzięki za pomoc.
 6. viader80, pomogło stawiam piwo! Nie wiem skąd to tak się zrobiło, czy to kwestia nowego Miui ale mniejsza o to. Zrobiłem tak, jak pisałeś (kłódka) odchaczona i elegancko się wszystko zamyka i nie pojawia przy kolejnym sprawdzeniu. Dzięki za pomoc.
 7. Witam. Mam pytanie i zarazem prośbę w rozwiązaniu problemu. Posiadam już MIUI 10 od jakiś 2 msc mniej więcej. Do tej pory wszystko było OK. Natomiast od jakiegoś tygodnia przy kliknięciu w "X" w menedzerze aplikacji działających w tle - pojawia się informacja, że pamięć została zwolnione lecz wchodząc ponownie w ikonkę "=" aplikacje wciąż widnieją. Ponowne kliknięcie w "x" nie zmienia tego a informacja wciąż ta sama, że pamięć została zwolniona wcześniej. Pomaga dopiero ręczne zamykanie każdej aplikacji w tle. Czy ktoś z takim problemem się już spotkał? Ponowne uruchomienie telefonu nie pomaga. Przywracać do ustawień fabrycznych jeszcze nie chce bo to mi wszystko pousuwa z tel. itd. Dzięki za pomoc.
 8. Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi 4x od kwietnia 2018 i staram się nie narzekać. Jednak wczoraj ok. 18 telefon naładowany do 100% i zacząłem oglądać filmiki na YouTube z 3/4 jasności ekranu. Poogladane z ok. 2h, nocka tel. w uśpieniu i jak widać o tej porze bateria 22% (pisząc tego posta). Pytanie czy wg. Was specjalistów wszystko gra? Czy zużycie w niecałą dobę (do 18:00 jeszcze daleko...) przy praktycznie oglądaniu YouTube i szperaniu ogólnie internetu to normalne? Dodałem parę screen bo widzę że to może pomóc. Dzięki za pomoc i radę.
×
×
 • Create New...