BRONEK89

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About BRONEK89

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BRONEK89

  Bateria w Redmi 4x

  Dzięki za informacje. Dobrze jest się dowiedzieć czegoś nowego. No nic rozładować i tak rozładowałem. Zobaczymy, jaki będzie tego efekt. Choć pomijając już fakt, że może i się nie powinno tego robić (na co dzień tego nie praktykuje) to zawsze mogła się taka sytuacja w życiu przydarzyć choćby w podróży Pozdrowienia, Wesołych!
 2. BRONEK89

  Bateria w Redmi 4x

  Przyznam szczerze, że obecne statystyki to 1 dzień i 11 godzin a zostało mi 11% tylko. Sot to 4h bez kilku minut. Generalnie jestem mega zaskoczony bo do tej pory nie miałem aż takich słabych wyników, że nawet 2 pełnych dni na baterii nie wyciągnę a używam tak samo jak do tej pory. No nic, spróbuję rozładować do końca baterię i naładować na max. Ktoś tutaj na forum taką opcję przyjął, że przy nowych miui może być to rozwiązanie na obecne/podobne problemy.
 3. BRONEK89

  Bateria w Redmi 4x

  Rozumiem, że już nic z tym nie poradzę i muszę się przyzwyczaić do tego? Bo bawić się zbytnio w instalowanie/przechodzenie w starą/poprzednią wersję nie chce. Oczywiście co chwila pojawia się komunikat o dostępnych nowych wersjach, że "poprawiono" wydajność itd. i teraz wiem dlaczego to się pojawia. Spartaczyli co nie co to teraz poprawiają....
 4. BRONEK89

  Bateria w Redmi 4x

  Witam ponownie. Telefon mam od roku. Do tej pory działał i w sumie działa bez większych zarzutów. Oczywiście po roku pojawia się już zawieszanie przy szybkim "przechodzeniu" z jednej aplikacji do drugiej itd. I po chwili telefon zalapuje. Ale to nie ten problem akurat na dziś. Mianowicie przy pełnym naładowaniu 100% i po tzw. nocy telefon spada do 85-90%. Odrazu uprzedze, że wiem że nie którym może pobierać więcej, ale w moim wypadki nigdy takiego spadku nie miałem od roku. Zawsze przy kompletnym nie użytkowaniu spadała mi bateria o 2-3%. Generalnie zawsze mam włączone "dane komórkowe" a teraz powylaczalem je, jasność zminimalizowana i nadal pobiera ile pobiera. Podsylam parę zdjęc. Zaznaczę, że telefon naładowany do 100% ok 1 w nocy a ok. 6 już mu spadło do tych 90%. Sytuacja zarówno jest w przypadku naladowania telefonu 100 % lub też gdy jest, jak na przykładzie 12% i spadek do 2%. Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł na to?. Oczywiście wszelkie aktualizacje jak tylko się pojawiają od razu aktualizacje. To samo z aplikacjami. Dzięki za pomoc.
 5. viader80, pomogło stawiam piwo! Nie wiem skąd to tak się zrobiło, czy to kwestia nowego Miui ale mniejsza o to. Zrobiłem tak, jak pisałeś (kłódka) odchaczona i elegancko się wszystko zamyka i nie pojawia przy kolejnym sprawdzeniu. Dzięki za pomoc.
 6. Witam. Mam pytanie i zarazem prośbę w rozwiązaniu problemu. Posiadam już MIUI 10 od jakiś 2 msc mniej więcej. Do tej pory wszystko było OK. Natomiast od jakiegoś tygodnia przy kliknięciu w "X" w menedzerze aplikacji działających w tle - pojawia się informacja, że pamięć została zwolnione lecz wchodząc ponownie w ikonkę "=" aplikacje wciąż widnieją. Ponowne kliknięcie w "x" nie zmienia tego a informacja wciąż ta sama, że pamięć została zwolniona wcześniej. Pomaga dopiero ręczne zamykanie każdej aplikacji w tle. Czy ktoś z takim problemem się już spotkał? Ponowne uruchomienie telefonu nie pomaga. Przywracać do ustawień fabrycznych jeszcze nie chce bo to mi wszystko pousuwa z tel. itd. Dzięki za pomoc.
 7. BRONEK89

  Bateria w Redmi 4x

  Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi 4x od kwietnia 2018 i staram się nie narzekać. Jednak wczoraj ok. 18 telefon naładowany do 100% i zacząłem oglądać filmiki na YouTube z 3/4 jasności ekranu. Poogladane z ok. 2h, nocka tel. w uśpieniu i jak widać o tej porze bateria 22% (pisząc tego posta). Pytanie czy wg. Was specjalistów wszystko gra? Czy zużycie w niecałą dobę (do 18:00 jeszcze daleko...) przy praktycznie oglądaniu YouTube i szperaniu ogólnie internetu to normalne? Dodałem parę screen bo widzę że to może pomóc. Dzięki za pomoc i radę.