Jump to content

graszka

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

graszka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Napisałam, że nie działają skróty klawiszowe, czyli, że nie działa kombinacja podana na forach itp. Klawisze same w sobie działają, telefon nie reaguje kiedy się używa czegokolwiek, dlatego zawsze muszę czekać aż się wyladuje.
  2. Przyciski działają, sprawdzałam czy są uszkodzone rozbierajac telefon. Wszystko dziala jak należy. Jak wspomniałam powyżej Fast Boot się włącza po ladowaniu telefonu. Sam z siebie. Przyciski nie mają tutaj na nic wpływu. Telefon jest zadbany, nawet nigdy nie trzymałam go w spodniach żeby przyciski się zepsuły. Próbowałam też go resetowsc klawiszami ale to też nie działa. No i jak mogę sciszyć lub podglosic muzykę skoro on nie działa i nie mogę nic z nim zrobić?
  3. Cześć! Mam Xiaomi 4a od czasu jego wejścia, pół roku po korzystaniu z telefonu włączył mi Fast Boot pierwszy raz i kombinacja klawiszowa zadziałała. Miesiąc później telefon załapał Fast Boot i do tej pory nie działaja żadne skróty klawiszowe podane na forum, telefonu nie wykrywa na żadnym komputerze, Fast Boot wyłącza się tylko wtedy kiedy bateria się wyładuje. Kiedy podłączam telefon do ładowania to ładuje się i kiedy chce go włączyć włącza się fast boot i znów muszę czekać. Szkoda mi wydanych pieniędzy więc chcę przywrócić go do życia. Nie znam się na programach które mogą go zresetować więc jeżeli znajdzie się ktoś kto mi pomoże i napisze to w miarę zrozumiale dla nowizjusza będę wdzięczna.
×
×
  • Create New...