Skocz do zawartości

Nakashi

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nakashi

  1. Witam, dzisiaj dostałem telefon xiaomi mi 8, chcialem polaczyc karte z google pay, ale nie moglem bo byl ODBLOKOWANY BOOTLOADER, wyczytałem gdzieś w internecie, aby dać vol- i przcisk power i wlaczyc tryb fastboot. Podbrałem ADB and Fastboot i wpisałem komende na zablokwoanie o ile się nie mylę fastboot.exe oem lock teraz gdy wpiszę to samo tylko z końcówką unlock to jest faild a jak dam tą samą komendę to przełącza się w tryb recovery. Macie jakieś porady czy oddać do serwisu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...