Skocz do zawartości

fylipeq

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fylipeq

  1. Witam. Mój xiaomi nie może sie włączyć. Gdy się włącza pojawia sie logo xiaomi a następnie niżej pojawia się napis android i 3 migające kropki. Po tej animacji telefon się wyłącza i tyle :( A wszystko zaczęło się od momentu gdy ogłądałem filmik na Yt i telefon nagle się wyłączył. Proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...