Jump to content

Tom Tom

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tom Tom's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Pytanie za 1000 punktów.XinternalSD zainstalowałem,u mnie GC występuje pod nazwą com.google.android.Redmi 4X,zaznaczam to w liście aplikacji,restartuje telefon i nic.Aplikacja dalej zapisuje zdjęcia w pamięci telefonu.Co robię nie tak?Do tego jak robię portret to za każdym zdjęciem tworzy mi nowy folder.
  2. Niestety nie mogę, na zdjęciach są koledzy i koleżanki. Ale jak zrobię jakieś zdjęcia bezosobowe to postaram się wrzucić.
  3. Witam.Widzę że od dłuższego czasu nikt tu nic nie dodał wiec dołożę od siebie 5 groszy.Wczoraj pokusiłem się o wgranie patcha przez Magisk i zainstalowanie najnowszej wersji GC.Według tego co tutaj już było omawiane mam crash kamery od Miui ale..... mega pozytywnie zaskoczyła mnie Google Camera:)Jako zagorzały biegacz dzisiaj przeszła test na wybieganiu z grupą przyjaciół.Zdjęcia przednią kamerą w trybie portretowym wyszły super:)Efekt bokeh,szczegóły,ostrość,doświetlenie na wielki plus.Krótki film nagrany w biegu też extra.Dodam że zdjęcia robione z ręki w biegu.W samej aplikacji nic nie zmieniłem.Trochę szkoda że nie ma możliwości zapisu na kartę SD.Zobaczę jak dalej aparat będzie się sprawował.
×
×
  • Create New...