Skocz do zawartości

nozi

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nozi

  1. nozi

    Auto restart

    OK. Po otworzeniu telefonu odpiąłem baterię i oczyściłem włącznik (uzbierało się trochę pyłków). Telefon załączył, wszedł normalnie do systemu. Problem wrócił do samego początku, system resetuje się podczas próby wygaszenia ekranu " (zamiast wygaszenia ekranu pojawiało się menu z opcjami - tryb samolotowy, wycisz, uruchom ponownie i wyłącz)" - kilka takich prób i reset. Jakieś porady na to?
  2. nozi

    Auto restart

    Faktycznie okazuje się jakby power był wciśnięty. Na wizus sam przycisk wygląda normalnie, wciska się go normalnie ale... przy próbie wejścia do systemu awaryjnego gdzie trzeba przytrzymać power i volume +, okazuje się, że przechodzę do systemu wciskając sam "volume +". To teraz co? Chyba jedynie próba otworzenia go i zobaczenia jak to wygląda od środka...
  3. nozi

    Auto restart

    Witam, problem zaczął się od auto restartu przy próbie wygaszenia ekranu (zamiast wygaszenia ekranu pojawiało się menu z opcjami - tryb samolotowy, wycisz, uruchom ponownie i wyłącz). Kilka takich prób i system sam się restartował. Po kilku godzinach zaczęło się to nasilać i obecnie telefon resetuje się co 15 sek. Włącza się i kiedy juz ma wejść do systemu - reset. Próby rozładowania i ponownego naładowania nie przyniosły żadnego efektu. Przejście do trybu awaryjnego też bezskuteczne - zanim zdążę cokolwiek wcisnąć - reset. Jeżeli jest osoba która umiałaby pomoc to bardzo proszę. Zależy mi na danych które są na telefonie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...