OK. Po otworzeniu telefonu odpiąłem baterię i oczyściłem włącznik (uzbierało się trochę pyłków). Telefon załączył, wszedł normalnie do systemu. Problem wrócił do samego początku, system resetuje się podczas próby wygaszenia ekranu " (zamiast wygaszenia ekranu pojawiało się menu z opcjami - tryb samolotowy, wycisz, uruchom ponownie i wyłącz)" - kilka takich prób i reset. Jakieś porady na to?