Siom

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Siom

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 1S
 1. No właśnie wyobraź sobie, że tak zrobiłem . Pierwszy linki: http://android.com.pl/artykuly/36486-android-sdk-adb-android-debug-bridge-podstawy/ Zgodnie z nim zainstalowałem Java orad Android SDK. Tak jak pisałem Pobrałem również ADB Driver Installer 2.0, jednak jak próbuję go instalować to pojawia się błąd "device not found"
 2. Hmmm. niestety jestem zielony w temacie. Jak mogę to sprawdzić? Jakiś tutorial? Po podłączeniu kabla w menedżerze urządzeń tel. pojawia się jako nieznae urządzenie. W "moim komputerze" widnieje jako HM 1SW, mogę spokojnie przeglądać zawartość jak na screenie. Pobrałem również ADB Driver Installer 2.0, jednak jak próbuję go instalować to pojawia się błąd "device not found"
 3. Cześć, Mam problem, mój 1S utopił się przez przypadek w soku i padł, telefon ładuje się, po podłączeniu do kompa nawet go wykrywa jako dysk, mogę w niego wejść bez problemu i przeglądać foldery. Zależy mi na odzyskaniu kontaktów które na nim miałem - zapisane w telefonie (niestety nie robiłem od jakiegoś czasu synchronizacji z google ani mi account). Czy jest jakaś możliwość aby je odzyskać (ok 500)?