Jump to content

SimenPL

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About SimenPL

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na stronie podawanej przez @Acid są takie wersje: Ja potrzebuje dla Redmi note 3 mtk. Znajdzie się to gdzieś indziej ?
 2. Witam, pojawił się oto taki błąd, ktoś wie czym jest spowodowany ? dodam, że bootloader jest odblokowany, a telefon uwalony. Jedyne w co można wejść to tryb fastboot
 3. Witam,dzisiaj zaktualizowałem telefon do najnowszej aktualizacji dostępnej na tej stronie. Robiłem to z pliku .zip . Telefon zaczął się aktualizować po czym naglę się wyłączył i teraz włącza się do momentu napisu "MI" potem wyłącza i tak w kółko. Nie mogę wejść w twpr. Jedynie mogę wejść na fastboot ale nic mi to nie daje. Proszę o rady bo ja już rozkładam ręce.
 4. Witam, dzisiaj zaktualizowałem telefon do najnowszej aktualizacji dostępnej na tej stronie. Robiłem to z pliku .zip . Telefon zaczął się aktualizować po czym naglę się wyłączył i teraz włącza się do momentu napisu "MI" potem wyłącza i tak w kółko. Nie mogę wejść w twpr. Jedynie mogę wejść na fastboot ale nic mi to nie daje. Proszę o rady bo ja już rozkładam ręce.
×
×
 • Create New...