Jump to content

LittlFoxie

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittlFoxie

  1. Hej wszystkim. Od roku jestem szczęśliwą posiadaczką redmi note 5. Jakiś czas temu zwróciłam uwagę że słabo słyszę swoich rozmówców przy maksymalnie podkręconej głośności. Dla upewnienia się sprawdziłam na bliźniaczym modelu rozmowę przy max ustawieniach- mało mi ucha nie urwało. Gdy do ręki znów wzięłam swoj- lipa. Każdą bez wyjątku rozmowę ledwo co słychać, muszę dociskać telefon do ucha, w głośnych okolicznościach (ruchliwa ulica, rozmowy osób obok) niemal nie da się gadać. Głośnik wymieniony- bez poprawy Ustawienia fabryczne przywrocone- bez poprawy. Jakieś pomysły? Zostało mi jeszcze minimum rok użytkowania tego telefonu i boje się że w nagłym przypływie złości po tysięcznym powiedzeniu "powtórz proszę" pierykne nim o ścianę z głośnym "k*#*@ mać"
  2. Power trzymany do poltorej minuty. Bez reakcji.
  3. Hmmmm... Problem coraz ciekawszy sie robi. Wczoraj telefon sobie polezal, meczylam go, zostawilam go w spokoju, znow pomeczylam i nagle jak gdyby nigdy nic-zalapal. Zadzialal normalnie na power. No i dzialal do teraz:(( znow sie wylaczyl, zero reakcji, zadnej diody pod ladowarka i bez ladowarki, nic sie nie dzieje:((( dlugie trzymanie powera nic nie daje. Helpunku!!!
  4. Witam Dziś przyszedł zakupiony przeze mnie dla mojej mamy RN5. Uruchomiłam go, skonfigurowałam wstępnie żeby nieco zielonej matuli pomoc troszkę na starcie przygody z xiaomi. Po może godzinie zabawy odłożyłam telefon a gdy po 15 minutach wzięłam go do reki to nic, null:((( zero reakcji na power, myk vol- i power nie działa, podłączyłam go do kompa to owszem, sterownik sobie znalazł ale na tym poprzestał. Co mam robić? Przez pół Polski nie chce go wysyłać na gw, nie wiem co powiedzieć mamie (ja jej poleciłam ten model zadowolona ze swojego bezproblemowego RN3) Pomozcie ktos prosze :((((
×
×
  • Create New...