Skocz do zawartości

Yaneee

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Yaneee

  1. Czołem wszystkim, Wczoraj kupiłem Bip'a, czytając trochę pokusiłem się o kupno aplikacji Amazfit tools, aby wyświetlały mi się polskie znaki i kto dzwoni i pisze... Bip po wszystkich aktualizacjach jest po ang ( nie przeszkadza mi to). Jak poprawnie zainstalować i skonfigurować kontakty oraz powiadomienia, aby pokazywało się kto dzwoni i pisze (SMS i Messanger FB). Czy jednocześnie mi fit ma mieć włączone wszystkie opcje tak jak w Amazfit tools? Czy (i jak) da się wgrać polskie czcionki? FW w wersji 1.1.2.05.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...