Jump to content

Stary Paszczak

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Stary Paszczak

 1. Mi 9TPro płatności NFC działają ING.
 2. Mi 9TPro, krzaki w Edge zniknęły. Płatność NFC w ING dalej nie działa.
 3. Jest szansa na wcześniejsze opublikowanie łatki, czy będzie dopiero w piątek?
 4. Tak na szybko, Mi MIX2S zaktualizowany bez problemów. Niestety stary problem pozostał - przedwczesny błędny odczyt linii papilarnych (ING, mObywatel)
 5. Jesteś w stanie sprawdzić, czy po zmianie języka na angielski (US albo UK - wskazane sprawdzenie obydwóch) i restarcie telefonu problem dalej istnieje? Bo nie wiemy, czy to problem naszego tłumaczenia czy romu ogólnie... Sprawdzone na języku angielskim (UK i USA) błąd występuje również. Problem występuje tylko przy aplikacjach innych firm. Logowanie odciskiem do Miui jak również blokowanie dostępu do aplikacji z poziomu systemu działa normalnie. Na globalu nie ma tego problemu, używałem go 2 miesiące z powodu problemu z pogłosem na Mi Mix 2S.
 6. Mi MIX 2S - błąd odczytu czytnika linii papilarnych przy logowaniu do aplikacji bankowych oraz mObywatel.
 7. Po kilku miesiącach wróciłem z globala na miui Polska, kiedyś był problem z pogłosem (Mi Mix 2S) teraz jest dobrze. Został problem z "nadwrażliwym" czytnikiem linii papilarnych. Przy logowaniu do aplikacji na przykład ING, mObywatel wyskakuje błąd odczytu przed próbą odczytu. Jest na to jakiś sposób?
 8. Problem częściowo rozwiązany, opiszę po kolei. 1. Pełny wipe, wgrywanie starszych romów Miui Polska oraz Global a następnie LineageOS nie pomogło, ciągle echo. 2. Wgranie globala stable przez Miflash pomogło, brak echa wszystko działa. 3. Wgranie TWRP i dzisiejszego romu Miui Polska, problem powrócił. Reasumując, chyba problem z romem.
 9. Osoba z którą rozmawiam słyszy swój głos w swoim telefonie, sprawdzone z kilkoma rozmówcami w różnych sieciach. Mój telefon to Mi Mix 2S. Jeżeli dzwonię do nich z mojego starego Redmi 4 problem nie występuje Edycja: Chyba znalazłem przyczynę problemu, zwiększyła się bardzo czułość mikrofonu w moim telefonie. Wychwytuje zrozumiale cichy szept z około pięciu metrów (telefon nie jest w trybie głośnomówiącym). Po wyłączeniu mikrofonu w moim telefonie w czasie rozmowy, rozmówca traci pogłos. Czyli następuje sprzężenie między głośnikiem do rozmów a mikrofonem. Co ciekawe problem nie występ
 10. Potwierdzam, ten sam problem Mi Mix 2S.
 11. Potwierdzam problem "Aplikacje zachowują się tak, jakbym na starcie przyłożył nieznany palec, mimo że nawet nie dotykam czytnika" MI MIX 2S aplikacja ING BANK
 12. Dziękuję za podpowiedź co do poczty. Czekam na paczkę do naprawy SMS.
 13. Mi MIX2S aplikacja poczta wysyła puste powiadomienia których nie można usunąć przez przesunięcie w prawo. Błąd z nazwami kontaktów w aplikacji SMS ciągle obecny.
 14. Po tych kilkunastu godzinach, raczej podobnie jak na 9. Problem z tapetą ekranu blokady ustąpił po kilku restartach.
 15. Redmi 4 Prada wgrany dzisiejszy upload, brak bootloopa. Na razie jak najbardziej pozytywnie.
 16. Niestety potwierdzam, wczoraj pół dnia zabawy z różnymi wersjami TWRP i na szczęście udany powrót wersji kwietniowej.
 17. Potwierdzam boot loop Redmi 4 (Prada) Miui 10, instalowane na czysto.
×
×
 • Create New...