Stary Paszczak

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Stary Paszczak

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolina Muminków

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro, Mi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stary Paszczak

  MIUI 9.9.26

  Tak na szybko, Mi MIX2S zaktualizowany bez problemów. Niestety stary problem pozostał - przedwczesny błędny odczyt linii papilarnych (ING, mObywatel)
 2. Stary Paszczak

  MIUI 9.8.15

  Jesteś w stanie sprawdzić, czy po zmianie języka na angielski (US albo UK - wskazane sprawdzenie obydwóch) i restarcie telefonu problem dalej istnieje? Bo nie wiemy, czy to problem naszego tłumaczenia czy romu ogólnie... Sprawdzone na języku angielskim (UK i USA) błąd występuje również. Problem występuje tylko przy aplikacjach innych firm. Logowanie odciskiem do Miui jak również blokowanie dostępu do aplikacji z poziomu systemu działa normalnie. Na globalu nie ma tego problemu, używałem go 2 miesiące z powodu problemu z pogłosem na Mi Mix 2S.
 3. Stary Paszczak

  MIUI 9.8.15

  Mi MIX 2S - błąd odczytu czytnika linii papilarnych przy logowaniu do aplikacji bankowych oraz mObywatel.
 4. Stary Paszczak

  MIUI 9.8.1

  Po kilku miesiącach wróciłem z globala na miui Polska, kiedyś był problem z pogłosem (Mi Mix 2S) teraz jest dobrze. Został problem z "nadwrażliwym" czytnikiem linii papilarnych. Przy logowaniu do aplikacji na przykład ING, mObywatel wyskakuje błąd odczytu przed próbą odczytu. Jest na to jakiś sposób?
 5. Stary Paszczak

  MIUI 9.3.14

  Problem częściowo rozwiązany, opiszę po kolei. 1. Pełny wipe, wgrywanie starszych romów Miui Polska oraz Global a następnie LineageOS nie pomogło, ciągle echo. 2. Wgranie globala stable przez Miflash pomogło, brak echa wszystko działa. 3. Wgranie TWRP i dzisiejszego romu Miui Polska, problem powrócił. Reasumując, chyba problem z romem.
 6. Stary Paszczak

  MIUI 9.3.14

  Osoba z którą rozmawiam słyszy swój głos w swoim telefonie, sprawdzone z kilkoma rozmówcami w różnych sieciach. Mój telefon to Mi Mix 2S. Jeżeli dzwonię do nich z mojego starego Redmi 4 problem nie występuje Edycja: Chyba znalazłem przyczynę problemu, zwiększyła się bardzo czułość mikrofonu w moim telefonie. Wychwytuje zrozumiale cichy szept z około pięciu metrów (telefon nie jest w trybie głośnomówiącym). Po wyłączeniu mikrofonu w moim telefonie w czasie rozmowy, rozmówca traci pogłos. Czyli następuje sprzężenie między głośnikiem do rozmów a mikrofonem. Co ciekawe problem nie występuje w trybie głośnomówiącym bo wtedy mikrofon odzyskuje swoją normalną czułość.
 7. Stary Paszczak

  MIUI 9.3.7

  Potwierdzam, ten sam problem Mi Mix 2S.
 8. Stary Paszczak

  MIUI 9.3.7

  Potwierdzam problem "Aplikacje zachowują się tak, jakbym na starcie przyłożył nieznany palec, mimo że nawet nie dotykam czytnika" MI MIX 2S aplikacja ING BANK
 9. Stary Paszczak

  MIUI 9.1.3

  Dziękuję za podpowiedź co do poczty. Czekam na paczkę do naprawy SMS.
 10. Stary Paszczak

  MIUI 9.1.3

  Mi MIX2S aplikacja poczta wysyła puste powiadomienia których nie można usunąć przez przesunięcie w prawo. Błąd z nazwami kontaktów w aplikacji SMS ciągle obecny.
 11. Stary Paszczak

  MIUI 8.7.26

  Po tych kilkunastu godzinach, raczej podobnie jak na 9. Problem z tapetą ekranu blokady ustąpił po kilku restartach.
 12. Stary Paszczak

  MIUI 8.7.26

  Redmi 4 Prada wgrany dzisiejszy upload, brak bootloopa. Na razie jak najbardziej pozytywnie.
 13. Stary Paszczak

  MIUI 8.7.26

  Niestety potwierdzam, wczoraj pół dnia zabawy z różnymi wersjami TWRP i na szczęście udany powrót wersji kwietniowej.
 14. Stary Paszczak

  MIUI 8.7.26

  Potwierdzam boot loop Redmi 4 (Prada) Miui 10, instalowane na czysto.