Jump to content

Saphira182

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Saphira182's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Panowie, udało się! Bardzo dziękuję a pomoc. Pogrzebałam trochę w BIOS-ie, ustawiłam odpalenie pendrive'a przy starcie a później już jakoś poszło. Jeszcze raz dziękuję.
 2. Podpowiesz mi gdzie mogę znaleźć instalkę, która stworzy mi flash drive do tej wersji? Na stronie Microsoftu jak klikam w pobieranie Windows 10 to nie mam różnych wersji do wyboru.
 3. Pendrive z Windowsem był przygotowany jeszcze zanim dojechał notebook. Wybrałam Windows 10 Home - dobrze, czy powinien być jednak Home Single? Partycji nie usuwałam. Instalację próbowałam przeprowadzić z odpalonym systemem i to chyba był mój błąd. Po powrocie do domu spróbuję to zrobić przed rozruchem Windowsa. Mam nadzieję, że to o to chodziło.
 4. mini21, nie pobrałam uaktualnienia tylko cały system operacyjny Windows 10. W Media Creation Tool miałam do wyboru uaktualnienie systemu Windows lub stworzenie nośnika instalacyjnego - i tu wybrałam dysk flash USB. Może coś źle rozumiem, ale jak dla mnie postąpiłam prawidłowo i stworzyłam bootowanego pedrive'a.
 5. Windowsa 10 ściągałam ze strony Microsoft tworząc dysk flash USB Co do aktywacji systemu - czytałam gdzieś, że system po polsku nie ruszy dopóki nie aktywuje się chińskiej wersji. Teraz okazuje się, że może to jednak działać odwrotnie... No ale trudno, zobaczymy. I zgadza się, próbowałam odpalić instalację z poziomu systemu. Może faktycznie dlatego woła o klucz, nie wiem. Dziś spróbuję włączyć przed załadowaniem windowsa. Oby pojawiła się opcja pominięcia klucza.
 6. System pobrałam ze strony MS. Tyle, że nie ma opcji pominięcia klucza - bez niego nie mogę przejść dalej. Z kolei gdy go wpiszę, wyskakuje komunikat, że nie działa z tą wersją systemu Windows. mini21, tak - to byłam ja. I niestety nic nie pomogło. A w ustawienia po reinstalacji nie mogę wejść, bo jeszcze nie udało mi się jej odpalić z uwagi na niepasujący klucz.
 7. Witam Mam problem z przeinstalowaniem systemu Windows na ten w naszym rodzimym języku. Czytałam kilka instrukcji i niestety niewiele mi to dało. Mam aktywowaną chińską wersję systemu, po ichniemu wszystko śmiga. Pobrałam ze strony Microsoftu polską instalkę, dla pewności sprawdziłam też klucz do mojego Windowsa. Większość osób, których wypowiedzi czytałam twierdziła, że przy reinstalacji systemu nie trzeba wpisywać klucza - system sam go odczyta. U mnie niestety o niego woła i żeby było zabawniej - nie przyjmuje tego, który wyciągnęłam z systemu - wyskakuje komunikat, że ten klucz nie działa z tą wersją systemu Windows. Macie może jakiś sposób by to obejść, czy mogę już żegnać się z kasą i kupować Windowsa?
×
×
 • Create New...