Jump to content

hilux

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

hilux's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzień Dobry Chcąć odblokować bootloader na swoim Xiaomi Mi5 wgrałem przez aplikację aktualizacje rom deweloperski 6.11.10 gdyż wcześniej występował problem "couldnt verify device" i stało na 50%. Jednak po zainstalowanie tego Dev romu, dalej jest ten sam problem jednak nie mogę wrócić spowrotem do stable rom. Chciałbym się zapytać jakie mam wyjście aby wrócić chociaż do tego co było, czy pozostanie na dev ma jakies skutki uboczne czy moze bedzie działać jak stable i nie napotkam problemów? Proszę o pomoc.
 2. hilux

  Time Lapse

  Oczywiście, że bardzo dużego znaczenia to nie ma a z tymi 25s to był przykład. Ja po prostu lubię mieć kontrolę nad tym co robię a ustawianie interwałów pozwala nam na określenie długości danego filmu. Przy krótszych interwałach mamy przyśpieszenie 10x i 30x. Nie ma 20x a może takie byłoby dla kogoś najdogodniejsze. I powtarzam, że wszyscy macie racje iż to kwestia parunastu sekund filmu, lecz taka opcja dałaby większą kontrolę i stąd się wzięło moje pytanie.
 3. hilux

  Time Lapse

  Witam, moje pytanie jest następujące czy w MIUI v6 będzie opcja ustawiania swoich wartości interwałów w Time Lapse zamiast wyboru już ustawionych, ponieważ brakuje tego jeśli ktoś chciałby zrobić np. film poklatkowy z całego dnia, w takim przypadku korzystne byłyby interwały 24 sekundowe a takich nie ma na liście. Może już jest gdzieś taki mod, którego nie znalazłem? Załączam zdjęcia żeby było dokładnie wiadomo o co chodzi. PS. Wiem, że są inne aplikacje do tego ale nie odpowiadała mi jakość robionych filmów dlatego zależy mi aby była to oryginalna apka kamery.
×
×
 • Create New...