Skocz do zawartości

ZeT FruZzY

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ZeT FruZzY

  1. Cześć czy z wersji Stablinej do wersji Tygodniowej (Developer ROM) Potrzeba mieć odblokowany bootloader czy nie ? Z góry za odpowiedzi Dziękuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...