Jump to content

MakaBresk

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MakaBresk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dobry wieczór, mam problem z uruchomieniem losowych aplikacji. Czasami np. poczta się uruchomi, innym razem w cale. Raz pokazuje się błąd podczas korzystania aplikacji, a co jakiś czas wyświetla się w trakcie uruchamiania jej. Problem zaczął pojawiać się po aktualizacji systemu w telefonie xiaomi redmi 4a do wersji miu 10.2 global. Wcześniej taki błąd się w ogóle nie pokazywał. Wersja androida: 7.1.2 błąd.docx
 2. Kopiowanie plików z komputera na kartę sd działa prawidłowo, jedynie mnie martwi to, że nie widzę na karcie SD (w komputerze) folderów, które utworzyłem na telefonie. Próbowałem odłączyć kabel usb i podłączyć ponownie lecz pojawił się tylko jeden folder, a utworzyłem ich więcej. Restart urządzenia pomógł. Jednak co z tym : Odpowie mi ktoś?
 3. A tworzyć foldery mogę na kompie lub przenosić je na kartę SD? Czy kopiować tylko pliki z kompa, a foldery tworzyć tylko przez telefon?
 4. Sformatowałem i działa tak jak powinno. Wcześniej nawet tego próbowałem lecz odpowiedzcie mi na pytanie: czy mogę na kompie tworzyć na tej karcie micro SD katalogi albo kopiować z kompa całe foldery z plikami na tą kartę SD? Czy muszę tworzyć katalogi tylko na telefonie? Czy mogę wyjmować tą kartę micro SD i wkładać do adaptera? Czy później nie ma to wpływu na to, że nie mogę nic robić na tej karcie na telefonie? Miałem wcześniej takie problemy jak opisywałem, że przez kabel usb nie mogłem skopiować wszystkich danych na kartę SD. Co kilka minut telefon znikał z listy urządzeń i ponownie się pojawiał. Zacząłem po tym incydencie próbować przesyłać dane na kartę micro SD nie przez kabel a przez adapter w którym była ta karta. Wtedy zaczęły się problemy na telefonie, że nie mogłem tworzyć katalogów ani kopiować danych na tą kartę SD. Czym to jest spowodowane? Albo na przykład teoretycznie kopiowało mi dane na tą kartę SD poprzez kabel usb, ale pasek postępu się w ogóle nie ruszał. Próbowałem odłączyć kabel usb od telefonu i ponownie podłączyć go do kompa lecz było znowu to samo. Pasek postępu kopiowania danych się zatrzymywał.
 5. Ta apka mi nawet karty SD nie wykrywa, sprawdziłem w ustawieniach telefonu pamięć SD jest widoczna.
 6. Nic mi to nie daje. Dalej nie mogę przesyłać tych danych na kartę micro SD.
 7. Wiem, że to nie jest menadżer plików. Mówię, że standardową apką do zarządzania plikami, jest w moim przypadku menadżer plików, A takiej apki jak ty podałeś - documentsUi również nie mam.
 8. Mam aplikacje Pliki, ale jest włączona. Jak próbuję utworzyć ten katalog albo przenieść plik na kartę micro SD wyświetla mi okienko: wymagane uprawnienia pokazuje mi w tym okienku instrukcje, że mam wejść w kartę SD i kliknąć wybierz. Jednak to nie skutkuje. Powracam znów do tego samego okienka z komunikatem o wymaganych uprawnieniach aplikacji Menadżer plików. Aplikacja ta jest domyślną aplikacją systemową. Przed aktualizacją próbowałem również skorzystać z innych aplikacji do zarządzania plikami np. Total Commander lecz to również nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.
 9. Dzień dobry mam taki problem, iż nie mogę przesłań danych na kartę micro SD, ani tworzyć katalogów na tej karcie w telefonie Xiaomi Redmi 4A. Ostatnio zaktualizowałem mój telefon do systemu MIU8. Wcześniej odkryłem, że miałem wyłączoną aplikację Dokumenty i wystarczyło ją włączyć. Po włączeniu już mogłem tworzyć katalogi, przesyłać dane na kartę SD. Teraz nie wiem, gdzie ta aplikacja jest. Szukałem ją w opcji zainstalowane aplikacje, aplikacje systemowe i wciąż tego nie mogę znaleźć. Sprawdziłem i aplikacja Eksplorer plików ma uprawnienia do zapisu na karcie SD oraz odczytu danych na tej karcie. Wcześniej ta aplikacja też miała uprawnienia. Oprócz tego mam problem z przesyłaniem plików z komputera na kartę SD. Wcześniej przed aktualizacją nie jeden raz próbowałem przesyłać dane na kartę SD, którą miałem włożoną w telefonie, lecz przesyłanie po 2-3 minutach, a czasami nawet krócej się wyłączało. Urządzenie przestało być widoczne na 10-20 sekund w komputerze, a później znów się pojawiało. Jak odpiąłem kartę micro SD i włożyłem w adapter, a następnie adapter podłączyłem do komputera wszystko było spoko. Przesłałem wszystkie pliki jakie chciałem wraz z folderami. Jednak na telefonie znów pojawiał się problem. Nie wiem czy to przez to, że na komputerze tworzyłem nowe katalogi na tej karcie micro SD, ale telefon znów nie mógł przesyłać danych na tą kartę ani tworzyć na niej katalogów. Jak tą kartę sformatowałem wszystko wróciło do normy, aż do teraz gdy zostało wprowadzona nowa aktualizacja i pewnie znów muszę włączyć aplikację Dokumenty, której w ogóle nie ma na telefonie lub nie mogę jej znaleźć. Szukałem również w opcji zainstalowane aplikacje z włączoną opcją pokaż ukryte aplikacje systemowe lecz dalej nie mogę jej znaleźć. O co tutaj chodzi? Danych nie chce mi się przesyłać przez wi-fi bo to będzie trwało kilka godzin. Miałem takie problemy od momentu gdy zacząłem się bawić w przesyłanie plików z komputera na telefon (na kartę SD). Karta micro SD jest zaledwie używana 1 rok może więcej raczej nie miała ani nie ma teraz żadnych usterek technicznych. Pomóżcie mi proszę. Co mam w takiej sytuacji zrobić????
×
×
 • Create New...