ziomek

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ziomek

 • Rank
  Nowy
 1. Witam ponownie. Chyba moja diagnoza była pochopna. W domu gubi sieć Plusa, ale telefon ogólnie ma problemy z siecią. Gdzie zajrzeć? Co poprawić? Wydaje mi się że już dociskałem styki z każdej strony.
 2. Witam, Mam nietypową usterkę. Używam 2 kart: Plus i Play. Sieć Plusa ma znikomy zasięg, lub go po prostu nie ma. Problem występuję tylko przy sieci Plus, zamieniałem karty miejscami - taki sam efekt. Problem jest z telefonem - w drugim telefonie Plus ma pełny zasięg. Wcześniej było ok, podejrzewam że problem związany jest z jedną z czynności którą wykonałem. Opisze je w porządku chronologicznym: 1. Wymiana wyświetlacza (podejrzewam że nie spowodowało to innego uszkodzenia fizycznego, gdyż na karcie Play działa prawidłowo) 2. Update rom przez miFlash do Global 3. Update rom do Chinskiego (według przewodnika https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/) 4. Update rom do miui Polska (według przewodnika https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/) Podejrzewam że Play może korzystać z innych częstotliwości, które akurat działają poprawnie - a te z Plusa nie działają poprawnie. Strzelam - mogę gadać głupoty. Najważniejsze - co sprawdzić i jak to ewentualnie naprawić? Pozdrawiam
 3. Dzieki za info. Postanowilem wyslac tel na gwarancje... Zobaczymy. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
 4. Postaram sie dokładniej opisać. 1. GSM zawiesza się po kilku, kilkunastu godzinach. Zazwyczaj co najmniej raz dziennie 2. jak go zostawić to tez sie zawiesza 3. Nie rozumiem powiązania - ale zachowuje sie poprawnie. 4. Jak mi się zawiesza GSM to tracę połączenie z Internetem, po tym też poznaję że muszę wykonać restart telefonu. Na drugim simie nie ma uruchomionego internetu więc częściej dzwonie/puszczam sygnal zeby sprawdzić czy nadal mam połączenie z siecią 5. Rozumiem że chodzi ci o kartę SD - > nie ma to wpływu. Próbowałem kilka dni z kartą SD, kilka dni bez 6. Bateria działa ... poprawnie. Trzyma około 2 dni Ogólnie wszystko z telefonem wydaje się poprawnie, jedyny problem jest taki że czasem zawiesza się wykonywanie połączeń i pomaga jedynie restart.
 5. Probowalem, nie pomoglo. Czy mozliwe ze to problem sprzetowy?
 6. Witam, używam dwóch kart : Plus i Play od dłuższego czasu zawiesza mi się GSM. Raz na jednej karcie, raz na obu. Nie znalazłem reguły. Sygnał mam stabilny. Na telefonie wygląda jak bym miał zasięg, ale nie mogę wykonywać połączeń (rozmowa zakonczona) oraz nikt nie może się do mnie dodzwonić. Probowalem: zamieniać karty miejscami, robic wipe, factory reset, stuacja jest taka sama na CM jak i MIUI. Przejście w tryb samolotowy i z powrotem nie pomaga. Pomaga jedynie restart telefonu Macie pomysł?