Skocz do zawartości

jacazxc

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacazxc

  1. Uszanowanie. Wczoraj zalałem swojego redmi 4x, a dokładnie wpadł on do wanny - akcja ratunkowa, po nocy w ryżu i próbie włączenia pojawia się królik naprawiający androida z napisem fastboot, próbowałem z przycisniętym przyciskiem power, power+volume ale nic, jakieś pomysły jak to naprawić?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...